Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Romana Harcubová a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Romana Harcubová

Uvítání

MUDr. Romana Harcubová působí jako odborná lékařka v Centru laserové a estetické medicíny SKIN CARE Liberec, s.r.o.

Naše ordinace

Společnost SKIN CARE Liberec, s.r.o. se nachází v ulici Klostermannova v Liberci 1. 

Toto soukromé zdravotnické zařízení, které se převážně specializuje na oblast estetické dermatologie bylo založeno v roce 2011, a to především díky impulsu MUDr. Xenie Kučerové, která se ve své praxi čím dál častěji setkávala s klienty, jež se nechtěli pouze léčit, ale zároveň i zlepšovat svůj vzhled.

O čtyři roky později od samotného založení, v roce 2015, se společnost SKIN CARE Liberec rozhodla rozšířit nabídku svých služeb a kromě esteticko-dermatologických výkonů se začala zaměřovat také na oblast péče o nohy a prevenci rakoviny kůže

Služby SKIN CARE Liberec, s.r.o:
  • estetická medicína (dermapigmentace, niťový lifting, anti-aging, odstranění tetováže, korekce jizev, léčba akné, plazmaterapie, omlazení pleti, laserová epilace, operace očních víček aj.)
  • péče o pleť (omlazující masáž obličeje a dekoltu, Linda Meredith - péče o pleť)
  • kontrola mateřských znamének (vyšetření pomocí digitálního dermatoskopu FotoFinder)
  • péče o nohy (reflexní masáž chodidel, medicinální pedikúra, nehtová plíseň)
  • léčebné a relaxační techniky (přístrojová a manuální lymfodrenáž)
  • intimní oblasti (léčba genitálního oparu, řešení zarůstajících chloupků, laserová epilace, gynekologická ambulance, vaginální rejuvenace, léčba inkontinence atd.)

Vzdělání a praxe

Dosažené vzdělání:

MUDr. Romana Harcubová úspěšně dokončila v roce 2008 studium na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. O rok později, v roce 2009, působila na University of Queensland v Brisbane v Austrálii

Pracovní zkušenosti:

Záhy po promocích, ve stejném roce, nastoupila na chirurgické oddělení do Krajské nemocnice v Liberci, kde pracuje i v současné době. Stejně tak je i nedílnou součástí společnosti SKIN CARE Liberec, s.r.o

Certifikace:

Lékařka je držitelkou hned někola certifikátů, a to například certifikátu, který ji opravňuje pracovat s laserovými přístroji, dále pro aplikaci vstřebatelných a výplňových materiálů nebo pro aplikaci nití APTOS.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Ceny od*
Niťový lifting Od 15 000 Kč
   Niťový lifting APTOS Od 20 000 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Klostermannova 690/15
46001 Liberec
Liberec I - Staré Město
Česká republika

Jste Romana Harcubová? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com