Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Věra Rymešová a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Věra Rymešová

Uvítání

MUDr. Věry Rymešová v současnosti působí jako zástupce primáře oddělení LDN v Nemocnici Třebíč.

Tato lékařka se zaměřuje na oblast interního lékařství.

Naše ordinace

LDN (Léčebna dlouhodobě nemocných) Nemocnice Třebíč se skládá celkem ze 3 pracovišť. Jedná se o LDN a DIOP v Třebíči a LDN v Moravských Budějovicích. Toto oddělení se zaměřuje na poskytování komplexní zdravotní péče se zaměřením na geriatrické a dlouhodobě nemocné pacienty. Oddělení spolupracuje se všemi odděleními nemocnice, včetně centrální laboratoře.

Nutno zmínit, že na tomto oddělení působí kvalifikované zdravotní sestry, které byly vyškolené v oblasti ošetřování pacientů s chronickými ránami a dekubity (proleženinami). Na oddělení je zajišťována také rehabilitace. Kromě polohování, nácviku chůze či nácviku běžných denních činností probíhají u pacientů také například aktivizační programy zaměřené na rozvoj jemné motoriky. Oddělení zajišťuje i paliativní péči.

Oddělení se skládá z jednolůžkových až čtyřlůžkových pokojů, které jsou vybaveny moderními polohovacími lůžky či antidekubitními matracemi (speciálními matracemi, které brání vzniku proleženin). Na pokojích najdeme i mobilní jídelní stolky či signalizační zařízení.

DIOP (Dlouhodobá intenzivní ošetřovatelská péče) je oddělením, kam jsou přijímání pacienti z JIP a ARO. Je zde zajišťována péče o pacienty, u kterých se vyskytuje porucha vědomí či závažné (nejčastěji neurologické) postižení. Při poskytování péče je realizována tzv. bazální stimulace.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Léčba akné
Léčba hemangiomů
Léčba hyperhidrozy (nadměrného pocení)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Družstevní 1320
Třebíč
Česká republika

Jste Věra Rymešová? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com