Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

MUDr. Eva Šafránková

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Eva Šafránková a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Eva Šafránková

Uvítání

MUDr. Eva Šafránková v současnosti provozuje vlastní dermatologickou ordinaci, která se nachází v Praze (konkrétně Praha 7).

Tato lékařka se tedy zaměřuje na oblast dermatologie a estetické medicíny. Ve svém oboru se neustále vzdělává – účastní se dermatologických konferencí a jiných vzdělávacích akcí.

Naše ordinace

Ordinace MUDr. Evy Šafránkové nabízí hned 2 okruhy služeb. Probíhá zde diagnostika a léčba kožních onemocnění, zároveň jsou zde však nabízeny i služby z oblasti estetické dermatologie.

Ordinace je soukromou kožní ambulancí a funguje od pondělí do pátku (dle stanovených ordinačních hodin), pondělní odpoledne je však vyhrazeno pro kosmetické zákroky a v pátek probíhají chirurgické zákroky u objednaných pacientů. Na žádost pacienta je možné (po předchozí dohodě) realizovat vyšetření i mimo stanovené ordinační hodiny (nadstandardní služba). Část výkonů je hrazena z veřejného zdravotního pojištění (ambulance má uzavřeny smlouvy s několika zdravotními pojišťovnami), pro vyšetření v ordinaci není nutné předchozí objednání. MUDr. Eva Šafránková vždy dbá na individuání přístup ke každému pacientovi a klade také velký důraz na pohovor s pacientem před jakýmkoli zákrokem. V zařízení jsou ošetřovány jak děti, tak dospělí.

Zmíníme také, že v zařízení fungují 2 poradny – jedna z nich se zaměřuje na akné a druhá na oblast kosmetologie.

Klasická dermatologie

Tento okruh služeb zahrnuje například vyšetření (a další sledování) mateřských znamének, léčbu kožních vad, zároveň jsou zde také odstraňovány drobné kožní výrůstky či bradavičky. Probíhá zde také odborné čištění pleti.

Při léčbě jsou využívány moderní metody. Jako příklad můžeme uvést elektrokoagulaci, k níž je využíván přístroj Alsatom SU.

Estetická dermatologie

Pro realizaci zákroků z oblasti estetické dermatologie je využíván především přístroj Plexr. Ten představuje moderní nástroj pro dermatology či plastické chirurgy. Jeho použití je velmi efektivní například při odstranění kožních výrůstků či stařeckých projevů. Dokáže však také vyhladit vrásky v obličeji, napomáhá léčbě akné a má své využití i při zlepšení vzhledu jizev.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (ShapeUp!, Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé)
   Plexr

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Janovského 51/912
17000 Praha
Praha 7 - Holešovice
Česká republika

Jste Eva Šafránková? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com

Související zákroky