Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

MUDr. Ota Schütz

Chirurgie Praha
Chirurgie Praha
Klinika jednodenní chirurgie, Žilní a chirurgická praxe
BRONZE BADGE

Napište nám

Recenze (1)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Ota Schütz a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


MUDr. Ota Schütz již získal/a tuto recenzi

Profil - MUDr. Ota Schütz - Chirurgie Praha

Motto:

Nejsme tak bohatí, abychom si mohli dovolit levné věci.

Členství

Česká lékařská komora

Uvítání

MUDr. Ota Schütz vystudoval Univerzitu Karlovu v Praze. Poté působil na Chirurgické klinice Univerzity Karlovy, která se taktéž nachází v Praze. Úspěšně složil atestaci I. stupně z oboru chirurgie. Následně v tomto oboru zdárně složil i atestaci II. stupně. Účastnil se rovněž několika stáží. Například působil na Clinique Saint Joseph v belgickém Monsu. Dále v nemocnici v Londýně nebo v centru specializujícím se na onemocnění cév v Paříži. Na krátkodobých pobytech v USA, Evropě i Austrálii spolupracoval s klinikami se změřením na žilní praxi a chirurgii. Aktivně se účastní světových, amerických i evropských, kongresů, jež jsou zaměřeny na problematiku týkající se žil. Léčbou a prevencí onemocnění cév žilního systému se zabývá již od roku 1994. Získal osvědčení České lékařské komory, a to za odbornou funkci v oboru chirurgie v nestátním zdravotnickém zařízení. 

Specializace a preferovaná oblast činnosti

V současné době zastává funkci primáře na Žilní klinice MUDr. Ota Schütz v Praze, kterou sám založil. V oboru cévní chirurgie je uznávaným a vyhledávaným specialistou, který má v tomto ohledu mnohaletou praxi. Zde se zabývá léčbou křečových žil, celulitidy i znamének. 

Naše ordinace

Žilní klinika MUDr. Ota Schütze byla založena v roce 1994 a dnes má v Praze dvě pracoviště, jedno v Praze 1 a druhé v Praze 2.  Tato klinika jednodenní chirurgie poskytuje kompletní a odborná vyšetření. Blíže se zde zaměřují hlavně na prevenci a kosmetickou léčbu křečových žil, které postihují velké procento dnešní populace. Ale také na léčbu celulitidy a znamánek, zejména na jejich prevenci před vznikem melanomu. Klinika nabízí ambulatní léčbu, tak aby pobyt s léčbou spojený byl co nejkratší a bez potřebné hospitalizace. Klient se tedy na klinice zdrží maximálně po dobu šesti hodin. Samozřejmostí je moderní vybavení, technologie, nejnovější medicínské postupy a kvalitní přístroje, které zaručují péči na špičkové až světové úrovni. Celková léčba je tak více efektivní, také příjemnější a rychlejší. 

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Léčba křečových žil (varixů)
   Laserová operace křečových žil
   Radiofrekvenční ablace křečových žil
   Sklerotizace (skleroterapie)
Odstranění znamének, kožních výrůstků

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Chirurgie Praha
Adresa
Mezibranská 17/1592
110 00 Praha
Praha 1
Česká republika