Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Sdružení zdravotnických zařízení II Brno p.o.

Sdružení zdravotnických zařízení II Brno p.o.

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Sdružení zdravotnických zařízení II Brno p.o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Sdružení zdravotnických zařízení II Brno p.o.

Uvítání

Sdružení zdravotnických zařízení II Brno je příspěvková organizace, jejím zřizovatel je statutární město Brno (už od 1. 1. 1991). Toto sdružení poskytuje profesionální ambulantní zdravotní péči dospělým i dětem. Nutno zmínit, že je nějvětším poskytovatelem této péče na území města Brna. Zároveň má i nejdelší tradici.

Zdravotní péči zajišťuje na několika pracovištích. Každé z nich poskytuje svým pacientům komplexní péči.

Nutno zmínit, že organizace zajišťuje i další služby – jak pro občany Brna, tak v rámci celého kraje. Patří mezi ně například očkování novorozenců a dětí proti tuberkulóze či aktivní vyhledávíní tohoto onemocnění u rizikových skupin.

 

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Kožní ambulance se zaměřují na poskytování lékařské péče dětem ve věku 0-19 let. Nabídka služeb je široká – v ambulanci vám pomohou například s odstraněním bradavic či molusek, nácvikem správného ošetření pokožky, věnují se však i diagnostice a léžbě kožních chorob, vyšetření pigmentových znamének optickým dermatoskopem či provádění fyzikálních kožních testů.

Smluvní lékaři nabízejí své služby i dospělým pacientům.

Hlavním cílem tohoto sdružení je zachování rozsahu poskytované zdravotní péče, postupné zvyšování její kvality, ale i zlepšování vybavení jednotlivých pracovišť.

 

Naše klinika

Sdružení zdravotnických zařízení II Brno provozuje hned 2 kožní ambulance. Jednu z nich najdete v budově polikliniky Zahradníkova, druhá se nachází na Žerotínově náměstí v budově místní polikliniky.

V objektu polikliniky na ulici Zahradníkova ordinují 2 lékařky – MUDr. Radmila Kolybelníková a MUDr. Jana Novotná. V těchto ambulancích je poskytována lékařská péče pacientům ve věku od 0 do 19 let. Zároveň v budově ordinují i 2 privátní lékařky – MUDr. Romana Beátková (MEADERMA s.r.o.) a MUDr. Libuše  Halouzková (DERMAPOINT s. r. o.).

V budově polikliniky na Žerotínové náměstí v současnosti ordinují pouze 2 privátní lékařky – MUDr. Lenka Klímová a MUDr. Michaela Severinová.

Obě polikliniky leží v centru města a snadno se sem dopravíte i hromadnou dopravou.

 

Více o nás

Ordinační hodiny:

MUDr. Radmila Kolybelníková:
Pondělí: 7:00 - 15:00
Úterý: 7:00 - 15:00
Středa: 7:00 - 15:00
Pátek: 7:00 - 14:30

MUDr. Jana Novotná:

Úterý: 9:00 - 16:30
Středa: 7:00 - 15:00
Čtvrtek: 7:00 - 15:00

 

 

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Biorevitalizace
Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (ShapeUp!, Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Zahradníkova 2/8
61141 Brno
Česká republika

Jste Sdružení zdravotnických zařízení II Brno p.o.? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com