Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Václava Sekotová a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Václava Sekotová

Uvítání

MUDr. Václava Sekotová je oční lékařkou, jejíž ordinace se nachází v budově polikliniky na Senovážném náměstí v Praze. Zde tato lékařka ordinuje každé úterý a středu.

Ordinace zajišťuje komplexní oftalmologickou péči. Její součástí jsou například různé druhy vyšetření. Mezi ně patří například vyšetření perimetrem či bezkontaktním tonometrem (prevence zeleného zákalu). Dále zde také probíhá vyšetření autorefrakce – určení počtu dioptrií za využití počítače.

Zákroky

Operace očních víček (Blefaroplastika)
   Operace dolních víček
   Operace horních víček

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Senovážné nám. 22
11000 Praha
Praha 1 - Nové Město
Česká republika

Jste Václava Sekotová? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com