Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

MUDr. Dita Serédi - Voronovová

Dermatologie Praha

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Dita Serédi - Voronovová a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Dita Serédi - Voronovová - Dermatologie Praha

Uvítání

MUDr. Dita Serédi Voronovová vystudovala v roce 1994 1. Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy. Poté od roku 1995 pracovala jako kožní lékařka na II. kožní klinice fakultní nemocnice v Praze, kde se věnovala, s celým kolektivem lékařek, progresivním metodám korektivní dermatologie, především však laserové terapii. První atestaci v oboru dermatovenerologie složila již v roce 1997, v roce 2000 pak úspěšně složila v tomto oboru atestaci druhou. Mimo to, absolvovala řadu zahraničních stáží a školení. V roce 1995 to byl studijní pobyt v Basileji, v roce 1996 zase v Paříži v L'hopital Bichat. Do Paříže se vrátila i v roce 1998, ovšem pro změnu do nemocnice L'hopital Saint Louis. Roku 1999 se rozhodla opět pro Paříž, kde se zúčastnila školení v aplikaci botulického toxinu a New Fill. Kromě toho, absolvovala i další kurzy, například v aplikaci kolagenu či aplikaci kyseliny hyaluronové Restylane. 

Specializace a preferovaná oblast činnosti

V současné době je vedoucím lékařem v dermatovenerologické ordinaci DITA-MED, kde poskytuje péči v oblasti diagnostiky a léčby kožních onemocnění. Provádí vyšetření útvarů na kůži, a to včetně matěřských znamének, chemický peeling, také redukci a vyhlazení vrásek pomocí kolagenu, kyseliny hyaluronové a botulotoxinu. Věnuje se léčbě akné, systemtické péči o pleť, estetické a korektivní dermatologii i kosmetologickému poradenství. Výjimkou nejsou ani dermatochirurgické zákroky týkající se  zejména odstranění kožních vad, nádorů, znamének či virových bradavic. Kromě práce v DITA-MED je od roku 1999 rovněž součástí týmu kožních lékařů v MLC - Medical Laser Center.

Naše ordinace

Kožní ordinace DITA-MED, kde vykonává funkci dalšího lékaře také MUDr. Kateřina Lednová, se nachází na Poliklinice Malešice na Praze 10.  Do ordinace DITA-MED je možné se dostat několika způsoby. První spojení je ze stanice metra A - Želivského, odtud pokračují do zastávky Plaňanská autobusy č. 163 nebo č. 188. Další spojení je ze stanice metra Florenc autobusem č. 133, poslední možností je tramvají č. 7 nebo č. 11 do zastávky Zborov. 

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Ceny od*
Chemický peeling Od 1 000 Kč
Injekční výplně Od 4 000 Kč
   Výplně na bázi kyseliny hyaluronové
Laserová epilace, depilace - odstranění chloupků Od 800 Kč
Laserové zákroky estetické dermatologie
   Fotorejuvenace / Resurfacing Od 50 Kč
   Laserové odstranění kožních výrůstků Od 1 500 Kč
   Laserové odstranění rozšířených žilek Od 1 500 Kč
   Laserové odstranění tetování a pigmentací Od 1 000 Kč
   Odstranění jizev laserem Od 1 500 Kč
Léčba křečových žil (varixů) Od 15 000 Kč
Liposukce Od 5 000 Kč
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Dermatologie Praha
Adresa
Žernovská 6
100 00 Praha
Praha 10
Česká republika