Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Silesia Medical s.r.o. - Chirurgie

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Silesia Medical s.r.o. - Chirurgie a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Silesia Medical s.r.o. - Chirurgie

Uvítání

Společnost Silesia Medical má poměrně bohatou historii – byla založena již v roce 1992. Tato společnost v současnosti provozuje v České republice 3 pobočky. Ty najdeme v Bohumíně, Chuchelné a Ostravě. Je však třeba upozornit, že v Bohumíne a Chuchelné se nacházejí pouze ambulance.

Již od samého počátku bylo hlavní filosofií tohoto za centra poskytování kvalitní komplexní péče pod jednou střechou. Součástí služeb zařízení Silesia Medical tak jsou i chirurgické zákroky. Na tomto pracovišti je realizována široká škála operací – mezi ně patří například modelace prsou, operace nádorů prsu, odstranění nadbytečného tuku (liposukce), dále chirurgické operace křečových žil (varixů) či konizace děložního čípku.

Nutno zmínit, že veškeré estetické zákroky jsou garantovány lékařem, který vlastní atestaci v oboru všeobecné i plastické chirurgie.

Naše klinika

Prioritou zařízení Silesia Medical je maximální spokojenost pacientů. Proto je zde nabízena špičková péče, zároveň je ovšem pro zařízení charakteristický citlivý přístup.

Klinika také dbá na to, aby se v tomto zařízení pacienti cítili maximálně komfortně. Je zde také využíváno moderní technologické vybavení, samozřejmostí je pak používání moderních lékařských postupů při léčbě i diagnostice.

Velkou výhodou je také fakt, že toto zařízení má velmi dlouhou ordinační dobu. Díky možnosti objednání na vyšetření navíc nebudete na vyšetření dlouho čekat. Zmíníme také, že mnoho výkonů je realizováno v režimu jednodenní chirurgie.

Kromě standardních výkonů nabízí Silesia Medical také řadu nadstandardních výkonů, které nejsou hrazeny z veřejného zdravotního pojištění. Jejich seznam a aktuální ceník naleznete na webu zařízení.

Modelace prsou

Klinika nabízí mimo jiné plastické operace prsou. Je zde realizováno zvětšení, zmenšení, ale i modelace prsou.

Plastika břicha

Trápí vás převislé břicho? Již nemusí! Současná medicína vám dokáže s tímto problémem pomoci. V zařízení jsou realizovány i zákroky, které vedou ke zpevnění stěny břišní a současnému odstranění nadbytku kůže v dané oblasti.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Léčba křečových žil (varixů)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Havanská 6145/4a
70800 Ostrava
Ostrava - Poruba
Česká republika

Jste Silesia Medical s.r.o. - Chirurgie? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com