Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

MUDr. Jiří Šimek

Stomatologie Ostrava  |  Orální a maxilofaciální chirurgie Ostrava
Stomatologie Ostrava  |  Orální a maxilofaciální chirurgie Ostrava
Dentics, s.r.o.
BRONZE BADGE
  • 1
  • doporučení
    od kolegů

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Jiří Šimek a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Doporučení kolegů

Profil - MUDr. Jiří Šimek - Stomatologie Ostrava  |  Orální a maxilofaciální chirurgie Ostrava

Motto:

Vaše zdraví v naší péči

ČlenstvíOstatní členství:

  • ČLS JEP - Certifikovaný člen Společnosti estetické plastické chirurgie
  • ČSK - Česká stomatologická komora
  • GDC - General dental council
  • GMC - General Medical Council

Uvítání

MUDr. Jiří Šimek Ph.D. odmaturoval v roce 1993 na gymnáziu ve Vsetíně. V roce 2000 promoval na Lékařské fakultě v Olomouci v oboru stomatologie a v roce 2001 na též fakultě a univerzitě v oboru všeobecného lékařství. V roce 2000 nastoupil na Kliniku ústní, čelistní a obličejové chirurgie do FN v Olomouci, kde zůstal do roku 2009. Od roku 2008 do roku 2009 působil v Medicentru v Olomouci. Od října roku 2008 je rovněž součástí týmu lékařů v Dentics s.r.o. V roce 2002 získal atestaci v oboru všeobecná stomatologie a v roce 2008 poté v oboru orální a maxillofaciální chirurgie. Od roku 2005 je odborný specialista-stomatochirurg (Česká stomatologická komora). Absolvoval mnoho odborných stáží v zahraničí, převážně ve Velké Británii, kde také pracoval na klinikách ústní čelistní a obličejové chirurgie v Guilfordu a Londýně. V roce 2009 obhájil doktorskou postgraduální práci na téma: "Monitorování biologických vlastností orofaryngeálních karcinomů ve vztahu k radio- a chemoterapii" a získal titul Ph.D. Je autorem mnoha článků a přednášek v oblasti traumatologie a onkologie orofaciální oblasti. Od roku 2003 se věnuje pedagogické činnosti na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Je členem hned několika odborných společností.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Od roku 2010 působí jako odborný asistent na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci a na Klinice ústní, čelistní a obličejové chirurgie Fakultní nemocnice v Olomouci. MUDr. Jiří Šimek se dlouhodobě se zabývá stomatochirurgií, například komplikovanými extrakcemi zubů, chirurgickým řešením komplikací ztráty vitality zubů, doplňováním chybějících kostí čelistí a implantáty. Dále potom obličejovou a čelistní chirurgií, tedy komplikovanými záněty, poraněním obličeje a korekcemi jejich následků, také nádory oblasti obličeje, potíží čelistního kloubu, ortognátní chirurgií apod.

Naše ordinace

Klinika ústní, čelistní a obličejové chirurgie ve FN v Olomouci se specializuje na oblast implantologie, praktické stomatologie, dentoalveolární chirurgie, dále na obličejovou a čelistní traumatologii, onkologii týkající se úst a obličeji i plastickou chirurgii a mnohem víc. 

Více o lékaři

Ve zbývajícím volném čase se věnuje sportu, zejména hokeji, běžeckému lyžování a triatlonu.

Ordinační doba:

Pondělí 7.30 - 16:00
Úterý 7.30 - 16:00
Středa 7.30 - 18:00
Čtvrtek 7.30 - 16:00
Pátek 7.30 - 12:30

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Napište nám

Adresy

Stomatologie Ostrava  |  Orální a maxilofaciální chirurgie Ostrava
Adresa
1. května 545/84
725 25 Ostrava
Ostrava - Polanka nad Odrou
Česká republika