Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

MUDr. Blanka Šinkorová

Plastická chirurgie Vysoké nad Jizerou
  • 1
  • doporučení
    od kolegů

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Blanka Šinkorová a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Doporučení kolegů

Profil - MUDr. Blanka Šinkorová - Plastická chirurgie Vysoké nad Jizerou

ČlenstvíOstatní členství:

  • SEC - Společnost estetické chirurgie

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Blanka Šinkorová se narodila roku 1943 v Přední Ždírnici. MUDr. Blanka Šinkorová je chirurg, Praxi vykonává v tomto oboru v Ústavu chirurgie ruky a plastické chirurgie ve Vysoké nad Jizerou. Absolvovala Lékařskou fakultu Univerzity Karlova v Hradci Králové. V roce 1972 udělala atestace 1 stupně chirurgie a následně 1982 nástavbovou atestaci z plastické chirurgie. Stala se tedy odborníkem v profesi plastické chirurgie.
Absolvovala mnoho odborných stáží na Klinikách plastické chirurgie jak v Praze tak i v Brně. V letech 1995 - 2003 se stala ředitelkou a primářkou Ústavu chirurgie ruky a plastické chirurgie Vysoké nad Jizerou. Má Certifikáty v plastické chirurgii k vykonáváni soukromé praxe a lektora a také k výkonu funkce vedoucího lékaře a primáře.

Specializace
MUDr. Blanka Šinkorová se specializuje hlavně na Plastickou chirurgii také na plastickou chirurgii, zvláště pak na chirurgii ruky . Nejčastěji prováděnými operacemi jsou syndromy karpálního tunelu a další nemoci ruky jako je dupuytrenova kontraktura nebo lupavé prsty a ošetřují se úrazy ruky, prstů a zápěstí a poúrazové stavy.

Naše ordinace

MUDr. Blanka Šinkorová pracuje v Ústavu chirurgie ruky a plastické chirurgie ve Vysoké nad Jizerou. Tento Ústav byl uveden do provozu v roce 1975. A již má 52 lůžek a ambulantní oddělení. Ročně je ambulantně vyšetřeno a ošetřeno asi 26 000 pacientů, hospitalizováno a odoperováno přes 4 000 pacientů. MUDr. Blanka Šinkorová zde pracuje s dalšími specialisty, ktéří jsou mistry svého oboru jako například primářka MUDr. Alena Schmoranzová, MUDr. Ludmila Fialová, Mudr. Lucie Smrčková, Mudr. Vlastimil Tyle, Mudr. Tomáš Hellmuth,MUDr. Radek Lhotský a MUDr. Daniela Horáčková.

Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie se nachází na ulici doktora franského s číslem popisným 267 ve Vysoké nad Jizerou. Centrum můžete kontaktovat na E-mailové adrese vysoke@ruka-kosmetika.cz a nebo Telefonicky na čísle 481 593 918 nebo 481 350 905. Ordinační hodiny jsou v pondělí až pátek od 07 do 15:30. Na vyšetření je nutné se telefonicky OBJEDNAT! Volat můžete od 8:00 do 15:00 hodin na telefonní číslo 481 350 905.

Zajímavosti

MUDr. Blanka Šinkorová je členem Společnosti plastické chirurgie, Členka Společnosti estetické chirurgie a Členka Společnosti chirurgie ruky.

Publikace 

Šinkorová, Blanka, 1943-Biografická poznámka

Užití distrakčních aparátů v chirurgii ruky. Zdravotnické noviny, 1995, roč. 44, č. 37. 

https://www.medvik.cz/bmc/link.do?id=xx0212819

 

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Obřízka

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Plastická chirurgie Vysoké nad Jizerou
Adresa
Dr. K. Farského 267
512 11 Vysoké nad Jizerou
Česká republika

Související zákroky