Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

MUDr. Dana Smolíková

MUDr. Dana Smolíková

Kontakt

Napište nám

Adresy

Adresa
Korunní 104
101 00 Praha
Praha 10
Česká republika

Hodnocení (1)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Dana Smolíková a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.


MUDr. Dana Smolíková již získal/a tato hodnocení

Super Zahnbehandlung

Keramische Kronen und Brücken
Fabian W.  |  4.9.2012
  Spokojený/á , Celková cena: 3 500 €

Sehr nette Kompetente Ärztin, Technisch auf dem Neusten stand, Top Leistung- Preisverhältnis, super Behandlung, Gepflegte Praxis mit guter Ausstattung. Freundlichkeit und Können stehen hier an Erster stelle. Frau Smolikova versteht sehr viel von ihrem Fach. Davon könnten sich viele Deutsche Praxen e... Více 

Profil

Profil

Motto:

Sledování posledních světových novinek jediný způsob jak poskytnout mým pacientům nejmodernější a nejefektivnější péči, kterou také vyžadují.

Více o lékaři

MUDr. Dana Smolíková

Je absolventkou 1. LF Univerzity Karlovy. Po roce 1989 a otevření se k novým informacím v oboru stomatologie zahájila znovu intenzivní vzdělávání jak na přednáškách v České republice tak i na četných zahraničních stážích a spoluprací s kolegy ve Švýcarsku, Lichtenštejnsku a Rakousku. Její specializace je nadstandardní estetická stomatologie, kde zároveň spolupracuje s klinikou estetické kosmetiky prim. Dr. Moidlové.

Ve své zubní laboratoři na základě získaných zkušeností si vyškolila zubního laboranta, který dnes rovněž představuje špičku ve svém oboru a spolupracuje s lékaři Evropské Unie.

Doktorka Smolíková dokázala předvídat již v r. 1995 při založení své soukromé praxe, že má-li poskytnout pacientům nejmodernější postupy při jejich ošetření, respektovat jejich specifické nároky, nemůže pracovat jako smluvní lékař. Uplynulých 14 let jí dalo za pravdu, že nastoupená cesta byla správná.

"Dokonalá estetická stomatologie je časově i materiálově nesmírně náročná, vyžaduje nejmodernější postupy, materiály a přístroje, což vylučuje jakoukoli podřízenost smluvním vztahům. Zvláště v oboru esteticko kosmetické stomatologie je sledování posledních světových novinek jediný způsob jak poskytnout mým pacientům nejmodernější a nejefektivnější péči, kterou také vyžadují." Jsou slova doktorky Smolíkové.

DENTVITA

Poskytujeme stomatologické služby v plném rozsahu - preventivní, léčebnou a estetickou stomatologii. Jsme připraveni Vám poskytnout preventivní prohlídky, sanaci chrupu, endodontické služby, pedostomatologii, protetické práce, implantologii a nejširší škálu služeb estetické stomatologie.

Specializací doktorky Smolíkové je nadstandardní estetická stomatologie při použití nejnovějších materiálů pro provádění kompozitních výplní, keramických inlejí, celokeramických faset, korunek, můstků a dalších protetických prací.

Protetické ošetření - je specialitou MUDr. Smolíkové - je zásadně prováděno ve světě nejuznávanější metodou preparace na schůdek. "Pro dokonalé provedení protetických prací je rozhodující preparace zubů na schůdek." - říká MUDr. Smolíková.

 

Estetická stomatologie:

KOMPOZITNÍ ESTETICKÉ VÝPLNĚ

PORCELÁNOVÉ FASETY

CELOKERAMICKÉ KORUNKY

DENTÁLNÍ IMPLANTÁTY

BĚLENÍ ZUBŮ Technologie Britesmile

Lékaři & Pracoviště

Zákroky

Zákroky

Info Ceny od*
Bělení zubů 1 sezení ordinačního bělení Od 4 500 Kč
Keramické fazety
Keramické korunky a můstky
Zubní implantáty
Zubní výplně (záchovná stomatologie)

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.