Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

prim. MUDr. Petra Šrámková

Vnitřní lékařství Praha

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás prim. MUDr. Petra Šrámková a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - prim. MUDr. Petra Šrámková - Vnitřní lékařství Praha

ČlenstvíOstatní členství:

  • ČChS - Česká chirurgická společnost
  • ČOS JEP - Česká obezitologická společnost
  • IFSO - International Federation for the Surgery of Obesity

Více o lékaři

Promovala na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Po promoci pracovala jako sekundární lékařka na oddělení onkologie a kardiologie Ústřední vojenské nemocnice v Praze. Atestace v oboru vnitřní lékařství 1998.

Po mateřské dovolené specializace na obezitologii - 1 rok práce na multicentrické evropské studii NUGENOB/ zjištění role kandidátních genů v redukci hmotnosti při různé dietní intervenci/ Ústav tělovýchovného lékařství 3. LF UK- Česko-francouzská laboratoř klinického výzkumu obezity(společné pracoviště CPL – oddělení tělovýchovného lékařství a Národního institutu zdraví a lékařského výzkumu U 586 Toulouse, Francie.

Poté pracovala více jak 7 let jako interní lékařka – obezitoložka v Klinickém centrum ISCARE a.s., kde se věnovala jak konzervativní léčbě tak především indikaci a péči o nemocné podstupující bariatrické zákroky. Od 2003 zároveň pracuje na částečný úvazek v Centru diagnostiky a léčby obezity v Endokrinologickém ústavu v Praze. Publikuje články v českých lékařských i populárních médiích, aktivně přednáší a osvětově působí na řadě kongresů a odborných akcí i na mezinárodní úrovni.

1995 licence v oboru vnitřní lékařství k provozování soukromé praxe.

Je členkou České obezitologické společnosti, České chirurgické společnosti- bariatrické sekce, IFSO-International Federation for the Surgery of Obesity and Metabolic Disorders.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Gastrický bypass
Laparoskopická bandáž žaludku
Tubulizace žaludku

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Články

Gastrický bypass
25.4.2016

Gastrický bypass patří mezi kombinované výkony, převážně restriktivní a částečně malabsorpční. Chirurg provede velmi výrazné...

Napište nám

Adresy

Vnitřní lékařství Praha
Adresa
Pod Krejcárkem 975
130 00 Praha
Praha 3 - Žižkov
Česká republika