Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Radim Strnadel a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Radim Strnadel

Uvítání

MUDr. Radim Strnadel v současnosti působí ve Fakultní nemocnici v Brně, konkrétně na dermatovenerologickém oddělení. Zde zastává post vedoucího lékaře.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Tento lékař se specializuje na obor dermatovenerologie.

Naše ordinace

Dermatovenerologické oddělení Fakultní nemocnice Brno je následníkem dřívější Dermatovenerologické kliniky. Toto pracoviště získalo certifikát ISO 9001:2008 a NIHOSM.

Oddělení se zaměřuje na poskytování vysoce specializované zdravotní péče v oboru dermatovenerologie. Tuto péče zaměřuje na obyvatele Jižní Moravy.

Toto pracoviště se skládá z několika jednotek. Konkrétně se jedná o všeobecnou dermatovenerologickou ambulanci, specializované ambulance a dermatochirurgický sál. Toto pracoviště poskytuje pouze ambulantní služby, lůžková část není součástí oddělení.

Dané oddělení nabízí jak standardní, tak nadstandardní služby – tyto zákroky nejsou hrazeny z veřejného zdravotního pojištění. Jedná se například o masáž obličeje, kosmetické ošetření pleti, barvení řas a obočí, chemický peeling či depilace teplým voskem. Oddělení nabízí také několik druhů fyzikální terapie, lymfotejpování či dermatochirurgické výkony.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Léčba akné
Léčba hemangiomů
Léčba hyperhidrozy (nadměrného pocení)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Jihlavská 20
Brno
Brno - Bohunice
Česká republika

Jste Radim Strnadel? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com