MUDr. Svatopluk Svoboda
MUDr. Svatopluk Svoboda

MUDr. Svatopluk Svoboda

Plastická chirurgie
 • 750 odpovědí
 • 21 Likes

MUDr. Svatopluk Svoboda

 • 91% do 1 dne 19
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď
  doporučení
  od kolegů
Kontakt

Napište nám

Adresy

Adresa
Václavské náměstí 30
110 00 Praha
Praha 1
Česká republika

Adresa
V Břízách 478
1. kolínské sanatorium
Kolín
Česká republika

Hodnocení (32)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Svatopluk Svoboda a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.


MUDr. Svatopluk Svoboda již získal/a tato hodnocení

Zvětšení prsou v Kolínském sanatoriu

 |  Zvětšení prsou (Augmentace)
Luci.machlu  |  7.6.2017
  Spokojený/á , Celková cena: 87 000 Kč

Byla jsem v Kolínském sanatorium na zvětšení prsou. Všem moc děkuji za péči kterou vynaložili, paní ředitelce a panu doktorovi za super odvedenou práci. Mají zlaté ručičky ☺. Prsa jsou překrásná . Děkuji

 2 Likes  |   12 Komentářů

Výsledky operace jsou hodně viditelné

 |  Abdominoplastika (Operace břicha)
Viky  |  28.2.2017
  Spokojený/á

Tim to bych chtela podekovat panu MUDr.Svoboda a taky pani Vankove. jejich prace je uctihodna,jsem par tydnu po zakroku,citim se skvele,a vysledky jsou hodne viditelne. Taky osetrujicim sestram ... Jsem rada,ze jsem se sverila do techto rukou.. kdyz jsem mela nejaky dotaz vzapeti jsem dostala odpov... Více 

 2 Likes  |   2 Komentářů

Malá bolestivost

 |  Modelace prsou (Breast-lift)
Korvina  |  18.1.2017
  Spokojený/á

Operaci jsem podstoupila 2 ledna 2017. Vysledek vypada uzasne, celkovy efekt je az prekvapitelne vyborny. Mala bolestivost, parkrat jsem si vzala paracetamol; ani jedna modrina, mozna i diky rade pì. Vankove uzivat homeopaticke granule Arniky. V praci po 14 dnech. Dekuji nejen Dr. Svobodovi za jeho ... Více 

 15 Komentářů

Zlaté ruce

 |  Modelace prsou (Breast-lift)
PŠimečková  |  22.9.2016
  Spokojený/á

Vážený pane doktore Svobodo, děkuji Vám nejen za Vaše zlaté ruce, ale za Váš skutečně milý a ochotný přístup. Dlouho jsem se nesetkala s takovým člověkem, jako jste Vy, a myslím to vážně. Až je mi líto, že kontroly skončily. Ale opravdu již není co kontrolovat. Jsem naprosto spokojená, vše je tak,... Více 

 2 Likes  |   1 Komentář

Facelift a operace horních víček

 |  Operace horních víček
marika  |  10.8.2016
  Spokojený/á

Již jednou jsem napsala hodnocení na skvělý tým kolínského sanatoria, ale také se chci podělit o výsledek plastické operace. Facelifting s vynikajícím výsledkem (nosoretni vrásky a harmonika na krku jsou pryč) Take oči jsou teď krásné. Jsem moc rada, ze jsem se svěřila do rukou MUDr Svatopluka Svobo... Více 

 4 Likes  |   1 Komentář

Pan doktor má zlaté ruce i srdce

 |  Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika)
Adina A.  |  20.6.2016
  Spokojený/á , Celková cena: 29 000 Kč

Pan doktor má zlaté ruce i srdce, hned po prvním setkání ze mě opadl strach ze zákroku a i malé pochybnosti byly pryč. Profesionální i lidský přístup, úžasný výsledek a veliké poděkování. Pokud bych uvažovala o dalším vylepšení, svěřím se jedině tomuto zlatému panu doktorovi a jeho kolínskému týmu.

 1 Komentář

Neuveritelne spokojena s MUDr.Svoboda a jeho tymem

*******  |  26.5.2016
  Spokojený/á

Moc bych chtela podekovat MUDr. Svobodovi a jeho celemu tymu v Koline. Byla jsem mile prekvapena pratelskym chovanim vsech zamestancu. Od prvni navstevy MUDr. Svobody jsem si byla na 100% jista,ze se vkladam do rukou opravdove jednicce v jeho oboru. Za me i urcite za mnohe z Vas mohu MUDr Svatopluka... Svobodu jen doporucit, Jeste jednou Vam dekuji za peci,kterou jste Vy i Vas tym mi poskytli. Více 

Nedá se pár slovy vyjádřit, jak moc mi tento zákrok změnil život

Registrovaný uživatel  |  23.11.2015
  Spokojený/á

Nedá se pár slovy vyjádřit, jak moc mi tento zákrok změnil život a sebevědomí. Nad touto operací jsem uvažovala od svých osmnácti let, letos jsem se konečně odhodlala, i přes to, že se nepopsatelně bojím doktorů a mám přímo afektované záchvaty paniky když pomyslím na skalpel, nejvíce jsem se bála an...estezie, ale teď musím povrdit, že mám chvilku po operaci, která doopravdy vůbec nebolela, ani po tom a kdybych o panu doktorovi veděla dříve, už bych se na něj obrátila dávno. Je to velký odborník a profesionál, už od první chvilky kdy jsem vešla na konzultaci, jsem veděla, že jsem si vybrala konečně správně, pan doktor mě svou osobností, sympatiemi, lidskostí a podrobným výkladem bez váhání přesvědčil. Neustále jsem mu volala, obracela se na něj se spoustou dotazů, i přes svůj nabitý program se mi vždy ochotně věnoval a na všechno odpoveděl podrobně. Neměla jsem a nemám vůbec pocit, že by ke mě bylo přistupováno jako k jedné z mnoha. Naopak Mudr. Svatopluk Svoboda podle mě, do každého díla dáva srdce a zkušenosti nasbírané za desítky let a operuje, jako by operoval sám sebe nebo své nejbližší. Což je naprosto přesvědčivě vidět na mém výsledku, z něčeho poměrně dost složitě ošklivého, vykouzlil něco nepopsatelně překrásného. Operace předčila moje veškerá očekávání, ve snu by mě nenapadlo, že něco takového někdo dokáže. V sanatoriu je o Vás postaráno dokonale, jelikož si u tohoto zákroku velice zakládám na naprosté diskrétnosti, bylo mi vyhověno a mohla jsem být na pokoji v sanatoriu sama. Teď mohu konečně začít žít spokojený sexuální život bez ostychu, z výsledku se pořád nemohu přestat radovat. Ještě jednou velice děkuju, všem ostatním mohu vřele doporučit. Neváhejte a obraťte se na pana doktora. Výsledek mi bude vždy jeho mistrovské dílo přípomínat, vždy mu budu za odvedený zákrok nesmírně vděčná. Děkuju! Více 


Další hodnocení

Doporučení kolegů

Profil

Profil

Motto:

Prsa od Svobody, jako sako od Adama - padnou a sluší!

ČlenstvíOstatní členství:

 • ČLS JEP - Certifikovaný člen Společnosti estetické plastické chirurgie
 • ČSCR - Česká společnost chirurgie ruky

Více o lékaři

Profesní životopis 

MUDr. Svatopluk Svoboda se narodil 25. 7. 1950. Patří k českým špičkovým plastickým chirurgům. Plastickou chirurgií se zabývá již od roku 1972, kdy ještě jako student se stal pomocnou vědeckou sílou na Klinice plastické chirurgie v Praze.

 • Žák prof. Fáry a Doc. Hrivnákové, tehdejších nejslavnějších plastických chirurgů.

 • Od roku 1977 působil jako člen Transplantační laboratoře Ústavu experimentální medicíny ČSAV na oddělení popálenin Kliniky plastické chirurgie v Praze

 • Od roku 1983 se zabývá pouze plastickou chirurgií na téže klinice, kde je od roku 1985 až dosud vedoucím jednotky intenzivní péče.

 • Současně je odborným asistentem na 3. lékařské fakultě, kde se věnuje výuce studentů a postgraduálnímu vzdělávání lékařů v plastické chirurgii.

 • Jeden ze zakladatelů mikrochirurgie v našich zemích.

 • Četné vědecké práce v odborných časopisech

 • účast na mnoha zahraničních kongresech.

 • Odborné stáže v řadě evropských zemí, v USA i Brazílii.

 • Od roku 1995 provozuje též privátní praxi, zaměřenou především na oblast estetické a kosmetické chirurgie.

 • Je vedoucím lékařem 1. kolínského sanatoria, nestátního zdravotnického zařízení, kde je věnována pacientům individuální a mimořádná péče.

Úspěchy a ocenění

Svatopluk Svoboda absolvoval mnoho zahraničních stáží nejen v Evropě. Na pozvání Kalifornské university byl na několikaměsíční stáži v USA, kde navštívil řadu pracovišť v San Francisku, Los Angeles, San Diegu a New Yorku. Na pozvání brazilského ministra zdravotnictví přednášel na několika pracovištích plastické chirurgie v Brazilii, kde se setkal s řadou vynikajících brazilských plastických chirurgů, se kterými si vyměňoval svoje zkušenosti.

V současné době kromě práce na klinice a lékařské fakultě provozuje soukromou praxi, zaměřenou na kosmetické a estetické výkony.

Jeho privátní poradnu plastické a estetické chirurgie najdete na Václavském náměstí č. 30 v Praze 1 – v Alfa centru lékařské kosmetiky a léčebné rehabilitace (vlevo vedle pasáže Alfa).

Současně provozuje soukromé zdravotnické zařízení s názvem „1. kolínské sanatorium“ – nestátní zdravotnické zařízení, kde je poskytována mimořádná péče nejen v plastické chirurgii, ale též gynekologii, ORL a jednodenní chirurgii.

Dlouhá řada spokojených klientů dokazuje mimořádnou péči a preciznost, kterou věnuje každému operačnímu výkonu a každému pacientovi.

Mezi jeho klienty patří v posledních letech řada význačných osobností. Na fotografii je s moderátorem Markem Ebenem jako host pořadu Na plovárně.

Přečtěte si rozhovory "Pět minut s MUDr. Svatoplukem Svobodou" a "G-bod pacientkám nezvětšuji, protože na něj nevěřím"

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zákroky

Zákroky

Zákroky Plastická chirurgie Ceny od* Ceny do* Zákroků ročně
Abdominoplastika (Operace břicha) Od 18 000 Kč Do 30 000 Kč
   Miniabdominoplastika
Body lifting - odstranění přebytečné kůže Od 15 000 Kč Do 30 000 Kč
Chirurgie ruky
Dupuytrenova kontraktura
Estetické operace přednoží
   Zarůstání nehtů
Facelift (operace obličeje), SMAS lifting Od 20 000 Kč Do 30 000 Kč
Léčba křečových žil (varixů) Od 8 000 Kč Do 15 000 Kč
Liposukce Od 10 000 Kč Do 30 000 Kč
   Aplikace vlastního tuku Od 10 000 Kč Do 20 000 Kč
   Liposukce klasická Od 10 000 Kč Do 30 000 Kč
   Liposukce tumescentní Od 10 000 Kč Do 30 000 Kč
   Liposukce vibrační Od 10 000 Kč Do 30 000 Kč
Modelace prsou (Breast-lift) Od 18 000 Kč Do 32 000 Kč
   Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
Mužská augmentace prsou Od 50 000 Kč Do 80 000 Kč
Obřízka Od 7 000 Kč Do 14 000 Kč
Odstranění ganglionu
Operace asymetrie prsou
Operace brady - Profiloplastika Od 15 000 Kč Do 25 000 Kč
Operace gynekomastie Od 15 000 Kč Do 25 000 Kč
Operace nosu (Rhinoplastika) Od 12 000 Kč Do 24 000 Kč
   Reoperace nosu Od 20 000 Kč Do 30 000 Kč
Operace obočí (Brow lift) Od 10 000 Kč Do 25 000 Kč
Operace očních víček (Blefaroplastika) Od 9 000 Kč Do 12 000 Kč
   Operace dolních víček Od 9 000 Kč Do 12 000 Kč
   Operace horních víček Od 9 000 Kč Do 12 000 Kč
Operace transsexuálů
Operace uší (Otoplastika) Od 8 000 Kč Do 15 000 Kč
Plastická operace krku Od 10 000 Kč Do 25 000 Kč
Plastická operace paží
Plastická operace stehen
Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika) Od 12 000 Kč Do 20 000 Kč 150
Úprava vpáčených bradavek Od 5 000 Kč Do 15 000 Kč
Rekonstrukce panenské blány (Hymenoplastika) Od 5 000 Kč Do 10 000 Kč
Syndrom karpálního tunelu
Výměna implantátu Od 45 000 Kč Do 80 000 Kč
Vrozené vady ruky
Vyjmutí implantátu Od 25 000 Kč Do 35 000 Kč
Zkrácení šourku Od 10 000 Kč Do 20 000 Kč
Zmenšení prsou Od 20 000 Kč Do 30 000 Kč
Zvětšení prsou (Augmentace) Od 45 000 Kč Do 80 000 Kč 130
Zvětšení rtů (Augmentace) Od 9 000 Kč Do 18 000 Kč
   Zvětšení rtů - PermaLip Od 10 000 Kč Do 20 000 Kč

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Video

Video

Jak vybrat prsní implantát

23.9.2014

Může si pacientka sama vybrat prsní implantáty? Najde odpověď na diskuzních fórech, nebo stačí rada kamarádky, která operaci absolvovala?... Více 

Rizika labioplastiky

23.9.2014

Jak ovlivňuje operace labioplastiky sexuální život pacientky? Jaká jsou nejčastější rizika operace malých stydkých pysků? Proč tato... Více 

Labioplastika - očekávání

23.9.2014

Jaký je rozdíl mezi labioplastikou a modelací zevního ženského genitálu? Proč nejčastěji ženy podstupují operaci zmenšení malých stydkých... Více 

Články

Články

Hit doby – modelace genitálu

27.11.2011

Čím dál tím více zejména mladých žen chodí k estetickým chirurgům s velmi intimní prosbou: „Pane doktore, upravte mi intimní partie.“... Více 

Mám rád dláto a pilník

9.4.2007

říká plastický chirurg Svatopluk Svoboda, který se ve svém oboru vyšplhal až na samotný vrchol plastické chirurgie. Je světově uznávaným... Více 

Odpovědi v diskuzích
 • 91% do 1 dne 19
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď
  doporučení
  od kolegů