Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Ivana Telínová a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Ivana Telínová

Uvítání

MUDr. Ivana Telínová pracuje na Dermatovenerologické klinice, která náleží Fakultní nemocnici Plzeň. Ordinuje ve všeobecné ordinaci pro dospělé, dále také v ambulanci zaměřené na korektivní dermatologii.

Na daném pracovišti jsou realizovány například aplikace výplňových materiálů. Tato metoda slouží k vyhlazení mírných, ale i výraznějších vrásek v obličeji. Výplňový materiál je do kůže aplikován za pomoci velmi tenkých jehel. Celý zákrok trvá zhruba 45 minut, hospitalizace není nutná. Díky tomu, že je při zákroku použit znecitlivující krém, je celý výkon bezbolestný.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Tato lékařka se věnuje oboru dermatovenerologie, zároveň však i korektivní dermatologii.

Naše ordinace

Dermatovenerologická klinika Fakultní nemocnice Plzeň má poměrně bohatou historii – toto pracoviště bylo založeno již v roce 1946.

Jak samotný název napovídá, tato klinika se zaměřuje na poskytování základní, ale i specializované dermatovenerologické péče. Součástí pracoviště je lůžková část i několik ambulancí.

Jsou zde léčeni pacienti s akutními, ale i chronickými kožními problémy. Centrum se zaměřuje například na léčbu kožních nádorů či autoimunitních chorob. Zmíníme také, že na tomto pracovišti probíhá diagnostika a léčba pohlavních onemocnění či diagnostika chorob z povolání. Klinika provozuje Centrum pro biologickou léčbu.

Lůžková část se skládá z 22 lůžek. Nutno zmínit, že součástí oddělení jsou i 2 nadstandardní pokoje.

Klinika je vybavena moderními přístroji, které slouží jak pro diagnostiku, tak pro léčbu. Najdeme zde například přístroj pro světloléčbu (fototerapii), vysokovýkonné lasery, přístroje na lymfodrenáže či přístroje pro terapii kožních nádorů. Pro realizaci operačních zákroků má klinika zřízen chirurgický sál.

Dermatovenerologická klinika je zároveň i pracovištěm, na kterém probíhá výuka studentů (magisterské a bakalářské obory LF UK). Zároveň jsou zde však často organizovány semináře postgraduální výuky, které jsou zaměřeny jak pro lékaře, tak pro zdravotní sestry. Pracoviště se také podílí na výzkumné činnosti.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Léčba akné
Léčba hemangiomů
Léčba hyperhidrozy (nadměrného pocení)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Dr. E. Beneše 9
Plzeň
Česká republika

Jste Ivana Telínová? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com