Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více
  • 4 odpovědí

MUDr. Michaela Tržická

Stomatologie Liberec
Stomatologie Liberec
Lékařská regionální s.r.o.
BRONZE BADGE

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Michaela Tržická a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Michaela Tržická - Stomatologie Liberec

Motto:

Vaše zuby, naše záležitost.

ČlenstvíOstatní členství:

  • ČSK - Česká stomatologická komora

Uvítání

MUDr. Michaela Tržická získala svůj doktorksý titul v roce 1993 na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové. V roce 1997 úspěšně složila atestační zkoušku prvního stupně v oboru stomatologie. Od roku 1998 vlastní od České stomatologické komory osvědčení v oboru praktické zubní lékařství. Má za sebou specializační přípravu v oboru parodontologie. 

Specializace a preferovaná oblast činnosti

V nynější době vede MUDr. Michaela Tržická vlastní privátní praxi zubního lékařství (Lékařská regionální s.r.o.) v Liberci. Nabízí širokou škálu služeb od preventivní stomatologie až po aplikaci keramických fazet nebo dentální hygienu. 

Naše ordinace

Soukromá ordinace MUDr. Michaely Tržické se nachází v klidné části Liberce a její výhodou je mimojiné také dobrá dopravní obslužnost. Moderně vybavená ordinace zajišťuje spolu s kvalifikovaným profesionálním personálem běžné, ale i nadstandardní služby prováděné v oblasti stomatologie. Prostory ordinace poskytují klidné, příjemné a nestresující prostředí. Dvě parkovací místa před ordinací zase zajišťují pohodlné parkování v těsné blízkosti vchodu do ordinace. První kontakt po příchodu na soukromé pracoviště zprostředkovává příjemná recepční, která ráda zodpoví veškeré otázky.

Stomatolog (MUDr. Michaela Tržická) poskytuje služby z oblasti klasické preventivní stomatologie, parodontologie (léčba parodontózy), také estetické stomatologie (fazety, keramické korunky, můstky, úprava mezer), chirurgické stomatologie (extrakce zubů, resekce hrotů zubů, odstranění cyst, ...) nebo stomatologie protetické, která zhotovuje náhrady fixní i snímací, a to pomocí moderní CEREC technologie, jejiž výhodou je průběh bez otiskování. 

Dentální hygienistka (MDDr. Tereza Skalková) nabízí služby související s motivací a instruktáží k provádění dentální hygieny, rovněž napomůže při výběru vhodných dentálních pomůcek. Výjimkou není ani odstraňování zubního kamene ze zubů, pískování metodou Air Flow, bělení zubů, zhotovení dentální klenotů (šperků, ozdob) a prodej pomůcek pro dentální hygienu. 

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Napište nám

Adresy

Stomatologie Liberec
Adresa
Cesta JZD 580
463 12 Liberec
Doubí, Liberec 23
Česká republika