ISCARE I.V.F.

(4) 100% doporučuje
Praha
Klinické centrum ISCARE I.V.F., a.s. bylo založeno roku 1995, a to původně z důvodu poskytování služeb týkajících se především asistované reprodukce. Následně však byly služby rozšířeny o oblast plastické chirurgie, gastroenterologie a chirurgie. V současnosti patří centrum, v rámci ČR i zahraniční, k prestižním zdravotnickým zařízení. Klinické centrum ISCARE I.V.F., a.s. nabízí: Centrum asistované reprodukce Centrum asistované reprodukce... (tubulární gastrektomie Praha)

ENDOCARE s.r.o.

Žádná doporučení
Praha
ENDOCARE s.r.o. ambulance pro endokrinologii, obezitologii, diabetologii a nutriční terapii. ENDOCARE s.r.o. je soukromé zdravotní zařízení, které se zaobírá endokrinologií a obezitologií. Hlavně se snaží zaměřit na krátké objednávající termíny. Také aby vše proběhlo bez komplikací v příjemném prostředí. V jejich moderních ordinacích mají vždy přátelský přístup. Věnují se zde velkému spektru poruch žláz s vnitřní sekrecí. Hlavní specializace... (chirurgické zúžení žaludku Praha)

prim. MUDr. Petra Šrámková

Žádná doporučení
Praha
Promovala na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Po promoci pracovala jako sekundární lékařka na oddělení onkologie a kardiologie Ústřední vojenské nemocnice v Praze. Atestace v oboru vnitřní lékařství 1998. Po mateřské dovolené specializace na obezitologii - 1 rok práce na multicentrické evropské studii NUGENOB/ zjištění role kandidátních genů v redukci hmotnosti při různé dietní intervenci/ Ústav tělovýchovného lékařství 3. LF UK-... (chirurgické zúžení žaludku Praha)

Prof. MUDr. Martin Fried, CSc.

(1) 100% doporučuje
Praha
Prof. MUDr. Martin FRIED, CSc. Vzdělání 1982 absolvoval FVL UK v Praze 1982 – 1989 sekundární lékař na I.chirurgické klinice VFN a 1-LF UK v Praze 1986 I. Specializační atestace z oboru chirurgie 1989 a 1990 Surgical Registrar v Law Hospital, (Glasgow University) Carluke, Skotsko, Velká Británie 1991 – 1993 sekundární lékař na I.chirurgické klinice VFN a 1.LF UK v Praze 1991... (zúžení žaludku Praha)

MUDr. Karin Doležalová-Kormanová

(3) 100% doporučuje
Praha
Vzdělání a praxe 1999 – 2002 Promoce na – 1. Lékařské fakultě  Karlovy Univerzity, Praha; Chirurg – všeobecná chirurgie a traumatologie; Chirurgická klinika VFN, Praha 2002 - 2009 Chirurg, ISCARE, Praha od 2009 Chirurg – laparoskopická a bariatrická chirurgie, OB klinika, Praha Absolvovala řadu domácích i zahraničních stáží a výukových programů (USA, Itálie). Dlouhodobé zkušenosti v bariatrické chirurgii... (zúžení žaludku Praha)

OB Klinika

(1) 100% doporučuje
Praha
OB Klinika má tým specialistů, kteří se zaobírají komplexní léčbou a prevencí obezity a provádí plastické operace. OB Klinika má dva špičkové operační sály, jednotkou intenzivní péče a moderní lůžkové zařízení. V OB Klinice pracuje více jak 50 špičkových lékařských odborníků. Je největší pracoviště v české republice. Lidé kteří mají problém s obezitou mají zde pomoc v různém rozsahu oborů. Jaký například psychologie. Vzhledem k tomu... (chirurgické zúžení žaludku Praha)