Lipofilling, Lipografing, Lipotransfer (přenos a aplikace vlastního tuku) Mělník

Plastický chirurg lipofilling Mělník

Lipofilling je vložení vašeho vlastního tuku na potřebné místo pro zvětšení či korekci. Lipofilling provádí plastický chirurg. Přinášíme seznam 1 plastických chirurgů a 1 klinik Mělník. K zákroku lipofilling Mělník máme 1 recenzí, bohužel zatím žádný pacient neuvedl cenu. Buďte první, pomozte ostatním s rozhodováním.

řadit dle:  relevance  |  nejlepší recenze
MUDr. Ján Pilka
Plastická chirurgie – Praha, Karlovy Vary, Mělník
8 let praxe
Reakce: 100%, do 1 dne
4.9
104 recenzí
Cena od
95 000 Kč
Následují výsledky pro zákrok Lipofilling z okolí města Mělník
doc. MUDr. Andrej Sukop Ph.D.
Plastická chirurgie –  31 km  Praha
18 let praxe
Reakce: 99%, do 1 dne
4.9
37 recenzí
Cena od
13 500 Kč
Doc. MUDr. Ondřej Měšťák Ph.D.
Plastická chirurgie –  30 km  Praha
7 let praxe
Reakce: 99%, do 1 dne
5.0
25 recenzí
Cena od
10 000 Kč
Cena do
60 000 Kč
Klinika Laser Esthetic
 30 km  Praha
Reakce: 100%, do 1 dne
4.9
70 recenzí
Cena od
10 000 Kč
Cena do
95 000 Kč
MUDr. Miloš Križko
Plastická chirurgie –  135 km  Planá u M.Lázní, Praha
11 let praxe
Reakce: 100%, do 1 dne
5.0
42 recenzí
Cena od
15 000 Kč

Specialista lipofilling Mělník:

Měl by ovládat liposukci i zvětšení tukem Váš tuk je tzv. autologní implantát, je to váš vlastní tuk, váš materiál, což je výhoda. Před lipofilingem je třeba, aby lékař provedl liposukci - odsátí tuku. Takže se zbavíte problémových partií a ještě materiál využijete ke zvětšení prsou, zvětšení rtů a dalším korekcím. Proto je nutné vybírat specialistu, který skvěle ovládá liposukci i případné zvětšení prsou vlastním tukem, případně jiné vámi vybrané partie. Tuk lze použít na zvětšení rtů, omlazení hřbetů rukou, dekoltu, zvětšení prsou, či gluteoplastiku BBL.

Jak najít odborníka na lipofilling Mělník

Měl by vás vždy upozornit, že lipofilling přináší řadu výhod. Jednou z nich je, že výplně tukem mají delší životnost. Vydrží déle, než výplně kyselinou hyaluronovou. Kyselina hyaluronová se během 6-12 měsíců vstřebá. Dále by si vás měl prohlédnout a případně upřesnit, zda je u vás lipofilling vhodný. Nelze jej provádět u příliš hubených lidí. Jak už jsme zmínili, pro možnost lipofilingu je třeba odsátí tuku. Když není kde brát, nelze získat tuk pro případně další zákroky zvětšení prsou vlastním tukem atd.

Lipofilling Mělník

Pro lepší dostupnost, možnost navštěvovat plastického chirurga kvůli konzultacím a pooperačním kontrolám, vybírejte lékaře z okolí vašeho domova. Bydlíte-li v regionu Mělník, najděte si u nás odborníka na lipofilling Mělník. Cena by neměla být hlavním hodnotícím kritériem při výběru odborníka. V případě, že nemůžete zákrok uhradit najednou, zvolte lipofilling na splátky.

Doktor ve Vašem okolí