Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

MUDr. Kateřina Tvrdoňová

Dermatologie Praha

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Kateřina Tvrdoňová a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Kateřina Tvrdoňová - Dermatologie Praha

Uvítání

MUDr. Kateřina Tvrdoňová absolvovala v roce 1993 1. Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy. Po studiu, v témž roce, nastoupila na II. kožní kliniku VFN v Praze, kde pracovala v kolektivu lékařů věnujících se dermatochirurgii. V roce 1996 úspěšně složila atestaci 1. stupně v oboru dermatovenerologie. Poté v roce 2002 složila, ve stejném oboru, i atestaci 2. stupně. V roce 1996 samostatně vedla odbornou ambulanci pro kožní choroby z povolání a alergologii, také se zabývala problematikou pigmentových projevů a léčbou maligního melanomu. V roce 2000 se specializovala na léčbu kožních nádorů, ale zároveň se i nadále věnovala korektivní dermatologii. Od roku 2002 do roku 2012 byla součástí týmu kožních lékařů MLC - Medical Laser Center. Je spoluřešitelkou řady klinických studií, také přednáší a publikuje v odborné literatuře. Často se účastní domácích i zahraničních kongresů či seminářů. 

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Kateřina Tvrdoňová vede od roku 2006 svoji privátní praxi, kde se věnuje korektivní dermatologii, kožní laserové terapii a estetické medicíně. Z hlediska dermatologie poskytuje kožní ordinace klinická vyšetření, diagnostiku pigmentových útvarů, také kožních chorob a jejich léčbu. Samozřejmostí jsou i drobné dermatochirurgické zákroky, jež souvísí právě s léčbou kožních chorob. Co se týká estetické medicíny, tak provádí epilaci laserem, chemický peeling, korekci jizev, vrásek i rtů, rovněž zvětšení rtů, nastřelování náušnic nebo se zaobírá léčbou nadměrného pocení botulickým toxinem. Výjimkou nejsou ani menší zákroky prováděné zejména z kosmetických důvodů, například odstranění kožních výrůstků, mateřských znamének či projevů cévního původu.

Naše ordinace

Soukromá dermatovenerologická ordinace MUDr. Tvrdoňové se nachází na poliklinice Žufanově v Praze 6. Klientům nabízí útulné prostředí, moderní vybavení a příjemnou čekárnu. Do ordinace, do cílové stanice Bazovského, je možné se dostat autobusovou linkou č. 225 ze stanice metra Nové Butovice, Luka, Stodůlky. Také autobusem č. 164 ze stanice metra Nové Butovice a Zličín. Možný je i příjezd na zastávnku Slánská, a to autobusem č. 180 od nemocnice Motol nebo tramvají č. 4, 9, 10 od metra Anděl.  

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Ceny od*
Chemický peeling Od 1 000 Kč
Injekční výplně Od 4 000 Kč
Laserová epilace, depilace - odstranění chloupků Od 800 Kč
Laserové zákroky estetické dermatologie
   Fotorejuvenace / Resurfacing Od 50 Kč
   Laserové odstranění kožních výrůstků Od 1 500 Kč
   Laserové odstranění rozšířených žilek Od 1 500 Kč
   Laserové odstranění tetování a pigmentací Od 1 000 Kč
   Odstranění jizev laserem Od 1 500 Kč
Léčba křečových žil (varixů) Od 15 000 Kč
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Dermatologie Praha
Adresa
Žernovská 6
100 00 Praha
Praha 10
Česká republika