Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Iva Valentová a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Iva Valentová

Více o lékaři

MUDr. Ivana Valentová je specialistkou v oboru oftalmologie. Vystudovala Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, kde své studium úspěšně ukončila v roce 1986. Následně získala atestaci v oboru oftalmologie a též diplom celoživotního vzdělávání. V současné době provozuje svou lékařskou praxi v očním oboru v Pardubicích, v rámci které nabízí i některé drobné zákroky z oblasti estetické medicíny.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Oční ordinace MUDr. Ivany Valentové poskytuje komplexní péči v oblasti oftalmologie zahrnující vyšetření očí v rámci vstupních a preventivních prohlídek, kontroly zeleného a šedého zákalu, a jejich operační řešení, aplikaci kontaktních čoček a jejich prodej pacientům. MUDr. Ivana Valentová kromě toho nabízí drobné kosmetické zákroky na víčkách a je zde možná i aplikace botulotoxinu.

Botulotoxin se v estetické dermatologii používá především k odstranění vrásek smíchu, vějířovitých vrásek kolem očí a případně k uvolnění vrásek od mračení či k uvolnění nežádoucího výrazu. Aplikace botoxu je ambulantní zákrok, který trvá zhruba 5-10 minut, a po které obvykle bývá obličej mírně oteklý a a zarudlý. Přibližně po hodině však otok i zarudnutí zmizí. Výsledek aplikace je viditelný po 3 až 6 dnech, vrásky jsou na první pohled méně hluboké. Botox je možné s dobrými výsledky aplikovat jak u žen, tak i u mužů.

Naše ordinace a lokalita

Oční ordinace MUDr. Ivany Valentové se nachází na Palackého třídě v Pardubicích, konkrétně v části Zelené Předměstí. Paní doktorka spolupracuje s množstvím zdravotních pojišťoven, mezi které patří Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra a Oborová zdravotní pojišťovna. MUDr. Ivanu Valentovou můžete navštívit každé úterý a středu mezi 6:30 a 14:00, s tím, že od 11:00 do 12:00 je polední přestávka. V pátek je ordinace pacientům otevřena dle telefonické domluvy. Telefonicky se s paní doktorkou lze spojit na čísle +420 466 536 353.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Operace očních víček (Blefaroplastika)
   Operace dolních víček
   Operace horních víček

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
nám.T.G.Masaryka 30
53401 Holice
Česká republika

Jste MUDr. Iva Valentová? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com