Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více
  • 1 odpovědí

MUDr. Martin Vašák

Otorinolaryngologie Opava
Otorinolaryngologie Opava
OPAVA MEDICA s.r.o. - sekce ORL
BRONZE BADGE

Napište nám

Recenze (1)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Martin Vašák a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


MUDr. Martin Vašák již získal/a tuto recenzi

Anonym

Anonymous 21.2.2011
Spokojený/á     

Proč doporučujeme pana doktora Vašáka? Protože je to odborník a počkal na nás a vyšetřil naši dcerku i po ordinační době! A s laskavostí a úsměvem. Děkujeme pane doktore!

Profil - MUDr. Martin Vašák - Otorinolaryngologie Opava

Uvítání

MUDr. Martin Vašák se narodil v roce 1951 ve Vsetíně. V roce 1976 absolvoval studium na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. V roce 1980 získal atestaci I. stupně v oboru otorinolaryngologie. V roce 1985 v tomto oboru složil rovněž atestaci II. stupně. V roce 1993 mu byl udělen nástavbový atest S3, který slouží k přidělování sluchových protetických ponůcek. Od České Lékařské komory získal licenci k vykonávání funkce odborného zástupce i vedoucího lékaře pro oblast otorinolaryngologie. Od České lékařské akupunkturistické společnosti získal v roce 1993 kredit I. stupně. Úspěšně složil také atest lékaře oboru otorinolaryngologie. Aktivně publikuje v odborné tisku, zejména pak v časopisu zaměřeném na oblast otorinolaryngologie. Ve svých článcích se soustředí na problematiku onemocnění jícnu, také hltanu, na arachnii či mykotická a aktinomykotická onemocnění v ORL a mnohé další. Během své praxe působil na oddělení ORL v Městné nemocnici v Ostravě, také na oddělení ORL v Krajské nemocnici v Ostravě či oddělení ORL v opavské nemocnici. Dnes pracuje v OPAVA MEDICA s.r.o.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Martin Vašák se specializuje především na oblast otorinolaryngologie. Zde se zaměřuje zejména na léčbu chrápání, poté na léčbu tinnitu, tedy šelesti. Věnuje se také běžným vyšetřením v ORL, drobným operacím, využívá počítačovou i slovní audiometrii k vyšetření mluveného slova. Dále provádí vyšetření středního ucha, sluchového prahu, sluchového nervu nebo vykonává léčbu pomocí biostimulačního laseru. Rehabilituje pacienty se závrativými stavy, nabízí poradenství při výběru sluchadel či uvolňuje blokace nosního dýchání pomocí speciálního přístroje Celon. 

Naše ordinace

V současné době vede MUDr. Martin Vašák se svou manželkou MUDr. Boženou Vašákovou společnost OPAVA MEDICA s.r.o, kde zastává funkci zakladatele a jednatele. Ordinace se nachází v Opavě - Malé Hoštice a nabízí péči v oblasti očí, optometrie, optiky i otorinolaryngologie (ORL). Výjímkou není ani možnost koupě sluchadel, také jejich opravy, úpravy a nastavení. 

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Odstranění chrápání laserem

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Otorinolaryngologie Opava
Adresa
Družstevní 8
747 05 Opava
Opava 5 - Malé Hoštice
Česká republika