Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Miroslava Večeřelová a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Miroslava Večeřelová

Uvítání

MUDr. Miroslava Večeřová je atestovaná kožní lékařka - dermatoveneroložka.

Lékařka v roce 1992 úspěšně složila atestační zkoušku I. stupně v oboru dermatovenerologie. O tři roky později, v roce 1995, zdárně složila nádstavbovou atestační zkoušku v oboru korektivní dermatologie. V roce 1998 složila rovněž v oboru dermatovenerologie atestační zkoušku II. stupně.

MUDr. Miroslava Večeřová dříve pracovala jako samostatná kožní lékařka na dermatovenerologickém oddělení v Nemocnici Kralupy nad Vltavou. Dlouhá léta byla externí lékařkou Ústavu lékařské kosmetiky v Praze, kde spolupracovala především s tehdejším ředitelem doc. MUDr. Otakarem Feřtekem, CSc.

V současnosti se věnuje hlavně vlastní privátní praxi - provozuje dvě dermatovenerologické ambulance, a to v Mělníku a v Praze.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Lékařka se ve své soukromé praxi specializuje zejména na kožní lékařství (dermatovenerologie), tedy na diagnostiku a léčbu kožních a pohlavních onemocnění.

MUDr. Miroslava Večeřová se dále věnuje také oblasti korektivní dermatologie.

Naše ordinace

Kožní ambulance Černý Most s.r.o. sídlí v ulici Generála Janouška v Praze 9.

Ambulance svým pacientům poskytuje kompletní zdravotní péči pro dospělé i děti v oblasti dermatovenerologie (léčba akné, plísňových onemocnění, lupénky, ekzémů apod.). Vyjímkou nejsou ani služby korektivní dermatologie (výplně kyselinou hyaluronovou, aplikace botulotoxinu, mezoterapie, mikrojehličkování, odstranění fibromů a kožních výrůstků atd.).

Pracoviště disponuje zákrokovým sálkem, kde jsou prováděny jak standardní chirurgické výkony, tak právě i zákroky korektivně dermatologické.

Kožní ambulance má uzavřené smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami České republiky.

Ordinační doba:

  • Pondělí: 12.00 - 17.00 hod. 
  • Úterý: 7.30 - 18.30 hod.
  • Středa: 12.00 - 18.00 hod.
  • Čtvrtek: 7.30 - 16.00 hod.
  • Pátek: 8.00 - 14.00 hod.

K vyšetření je nutné se předem osobně nebo telefonicky objednat, a to na telefonním čísle +420 281 912 543.

V ordinaci s MUDr. Miroslavou Večeřovou působí také MUDr. Hana Kafková a MUDr. Jana Šimlová.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Léčba akné
Léčba hemangiomů
Léčba hyperhidrozy (nadměrného pocení)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Gen. Janouška 905
Praha
Praha 9
Česká republika

Jste Miroslava Večeřelová? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com