Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

doc. MUDr. Veverková Lenka Ph.D.

Chirurgie Brno
Chirurgie Brno
I. chirurgická klinika, Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
BRONZE BADGE

Napište nám

Recenze (1)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás doc. MUDr. Veverková Lenka Ph.D. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


doc. MUDr. Veverková Lenka Ph.D. již získal/a tuto recenzi

Za dva dny doma, bez pracovní neschopnosti

oskar155 6.11.2016
Spokojený/á     

Naprostá spokojenost!!! za dva dny doma, bez pracovní neschopnosti. Po dvou leterch naprosto bez problémů a následků.  M.

Profil - doc. MUDr. Veverková Lenka Ph.D. - Chirurgie Brno

Členství

Česká lékařská komora

Uvítání

Doc. MUDr. Lenka Veverková, Ph. D. působí jako zástupkyně přednosty kliniky a docentka na I. chirurgické klinice Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně. Rovněž se věnuje výuce studentů na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně.

Lékařka se zabývá publikační činností v odborné literatuře. Je autorkou i spoluautorkou celé řady odborných článků (vědecké články ve sbornících a časopisech) a publikací (kapitoly v monografiích).

Aktivně se účastní odborných konferencí v rámci České republiky, ale i zahraničí, kde úspěšně prezentuje poznatky z vlastní praxe, které byly několikrát oceněny u nás i v zahraničí.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Doc. MUDr. Lenka Veverková, Ph. D. se ve své praxi specializuje především na oblast všeobecné chirurgie a zejména pak na cévní chirurgii

Vzdělání a praxe

Praxe:

Doc. MUDr. Lenka Veverková, Ph. D. působí již od roku 1984 na I. chirurgické klinice ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně. V letech 1989 až 1990 se zúčastnila odborné půlroční stáže na II. chirurgické klinice Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, kde se připravovala na atestační zkoušku v oboru cévní chirurgie. Mezi lety 1989 až 1991 absolvovala 18 měsíšní stáž v Bakešově chirurgické nemocnici (dnes Masarykův onkologický ústav) v Brně. V letech 1992 až 1993 působila půl roku v Nemocnici Na Homolce v Praze, a to v rámci přípravy na další atestační zkoušku v oboru cévní chirurgie.

Od roku 1997 do roku 2002 se věnovala doktorandskému distančnímu studiu. Od dubna do června roku 2004 pracovala na cévním oddělení v Southwestern University Hospital v Texasu v USA. Od roku 2004 do roku 2006 poté vyučovala zahraniční studenty I. chirurgické kliniky v Brně. Mezi lety 2006 až 2007 vykonávala funkci odborné asistentky I. chirurgické kliniky v Brně. Od srpna roku 2007 je docentkou I. chirurgické kliniky.

Členství v medicínských organizacích:

Lékařka je členkou České společnosti pro léčbu ran (od roku 2004 je členkou výboru), České kardiovaskulární společnosti, České flebologické společnosti, České chirurgické společnosti a České angiologické společnosti.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Léčba křečových žil (varixů)
   Laserová operace křečových žil
   Radiofrekvenční ablace křečových žil
   Sklerotizace (skleroterapie)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Chirurgie Brno
Adresa
Pekařská 53
656 91 Brno
Česká republika