Odborníci v okolí

MUDr. Pavel Kurial
Plastická chirurgie, České Budějovice, Hluboká nad Vltavou
61 recenzí
Více

Odborníci v okolí

MUDr. Pavel Kurial
Plastická chirurgie, České Budějovice, Hluboká nad Vltavou
61 recenzí
Více

MUDr. Tomáš Votruba

Plastická chirurgie České Budějovice
Plastická chirurgie České Budějovice
Institut lékařské kosmetiky, s.r.o.

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Tomáš Votruba a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Tomáš Votruba - Plastická chirurgie České Budějovice

Členství

Česká lékařská komora

Uvítání

MUDr. Tomáš Votruba působí v oblasti plastické chirurgie. Zaměřuje se zejména na chirurgii ruky. Medicínu studoval na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Plzni. Před současnou praxí v Poliklinice JIH působil v Nemocnici České Budějovice – oddělení plastické chirurgie. Během své praxe publikoval několik článků, účastnil se odborných setkání a kongresů. Za zmínění stojí například přednáška na téma „Poranění šlach flexorů a extensorů ruky – jak na to“. Na toto téma byl v roli přednášejícího na setkání traumatologů v Českých Budějovicích v září 2019. Dále nesmíme zapomenout na velice přínosnou přednášku o replantaci, nebo na článek „Druhá Castle Beauty Conference“ v nemocničním zpravodaji.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

V praxi plastického a estetického chirurga působí hlavně v oblasti ruky. Například specializace replantace. Díky domácím kutilům a řemeslníkům má toto zaměření spousty klientů a jejich počty stoupají. Jedná se například o amputované prsty díky práci s různým typem nářadí – například kotoučové a okružní pily. Chvilka nepozornosti a sebešikovnější domácí kutil je bez prstu (části dlaně, zápěstí,…). V tu chvíli nastupuje lékař se specializací na chirurgii ruky. Laicky řečeno – lékař prst přišije zpět, uvede ho do provozu a poté začne estetická část. Tyto úpravy samozřejmě podstupují i klienti, kteří neprošli úrazem. Například se s nějakým defektem ruky již narodili, nebo chtějí odstranit starší jizvy z estetického hlediska, ať už vznikly řeznou či sečnou ranou, nebo popálením.

Poliklinice JIH, kde lékař Tomáš Votruba působí, se zabývají i dalšími plastickými a estetickými zákroky. Mezi vyhledávané nepochybně patří: rhinoplastika – operace nosu, liposukce, vyhlazení vrásek, či stále oblíbenější odstranění tetování, nebo pigmentace pomocí laseru – tzv. Qswitched laser.

Naše ordinace

Laser centrum JIH bylo založeno v roce 1993. Jedná se o největší pracoviště laserové a plastické chirurgie v jižních Čechách. Tým lékařů s Tomášem Votrubou najdete v Českých Budějovicích – Matice školské 17, Poliklinika JIH, České Budějovice. Centrum patří ke špičkově vybaveným pracovištím plastické a estetické chirurgie. Bude zde o klienty postaráno profesionálním týmem lékařů a sester.

Provozní doba

 Pondělí: 8:00 - 17:00

Úterý: 8:00 - 17:00

Středa: 8:00 - 17:00

Čtvrtek: 8:00 - 17:00

Pátek: 8:00 - 14:00

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Ceny od*
Chirurgie ruky
Dupuytrenova kontraktura
Syndrom karpálního tunelu Od 4 800 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Plastická chirurgie České Budějovice
Adresa
Matice školské 1786/17
ILK s.r.o. - Poliklinika JIH
370 01 České Budějovice
Česká republika