Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Zdravotnické zařízení Medicom´s s.r.o.

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Zdravotnické zařízení Medicom´s s.r.o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Zdravotnické zařízení Medicom´s s.r.o.

Uvítání

PROFIL ZDRAVOTNICKÉHO ZAŘÍZENÍ MEDICOM´S S.R.O. V PROSTĚJOVĚ:

Prostějovské Zdravotnické zařízení Medicom´s s.r.o. sídlí v ulici Marie Majerové. Pracoviště je možné kontaktovat prostřednictvím telefonu, a to na telefonním čísle +420 736 675 801 (objednání artroskopie), +420 730 150 909, +420 582 341 336 nebo +420 582 302 970.

Medicom´s s.r.o v Prostějově poskytuje svým pacientům služby hned v několika oborech medicíny, a to v oblasti rehabilitace a fyzioterapie, ortopedie, oftalmologie (oční lékařství), obezitologie, nutriční terapie, neurologie, neurochirurgie, interního lékařství, infuzní terapie, chirurgie, gynekologie, flebologie, angiologie a algesiologie.

Rehabilitace a fyzioterapie:

Specializovaná ordinace se soustředí na diagnostiku a následující léčbu pohybového systému, blíže na fyzikální terapie (masáže, vodoléčba, parafín, elektroléčba aj.), komplexní fyzioterapii, na řešení poúrazových stavů, funkčních poruch oropedických a neurologických, LTV v těhotenství a další.

Ortopedická ambulance:

Ambulance se specializuje především na poranění pohybového a podpůrného aparátu, funkční onemocnění, získané a vrozené deformity.

Nutriční terapie:

Nutriční poradna poskytuje svým klientům výživová doporučení, také je učí znát skladbu potravin a umět si rozvrhnout energii a stravu na celý den. Ke klientům se přistupuje s individuálním zájmem.

Neurologická ambulance:

Ambulance se zabývá diagnostikou a neoperační léčbou neurologických nemocí - nervů, míchy, mozku atd. 

Interní ambulance:

Pracoviště se zaměřuje na kompletní péči o pacienty s interními onemocněními. Provádí se zde vyšetření krevního tlaku, srdeční činnosti, EKG a odběry.

Gynekologická ambulance:

Ambulance se soustředí na gynekologickou preventivní a léčebnou péči o klientky. Výjimkou není ani prenatální diagnostika a poradna pro těhotné.

Cévní a angiologická ambulance:

V ambulanci se lékaři specializují na diagnostiku a léčbu onemocnění žilního, lymfatického a tepenného systému.

Algesiologická ambulance:

Pracoviště se zaměřuje na léčení chronických bolestí.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Léčba křečových žil (varixů)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
M.Majerové 2
79601 Prostějov
Česká republika

Jste Zdravotnické zařízení Medicom´s s.r.o.? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com