Přestože děláme maximum pro to, aby naše emailová upozornění na poptávky nepadala do spamu, někdy k této situaci dochází. Nejčastěji bývá problém na straně serveru, který poštu pro vás přijímá. Jak takovou situaci řešit a tipy pro vás, jak si pojistit, abyste věděli o každé nové poptávce, přinášíme v tomto článku.

Pokud nechcete propásnout žádnou poptávku, máme pro vás několik možností:

1/ Požádejte webmastera o přidání domény estheticon.com na whitelist

Požádejte svého webmastera, aby vám pro doménu estheticon.com nastavil tzv. "whitelisting".  Jde o informaci pro poštovní server, že emaily od nás nemá řešit antispammovými filtry a zprávy musí vždy doručit do vaší emailové schránky.

Whitelisting se nastavuje v jednotlivých emailových systémech různě, ale váš webmaster bude určitě vědět, jak na to, jde pro něj o zcela běžnou záležitost.

Například na Gmail se whitelisting nastavuje podle tohoto návodu >>

Pokud nechcete propásnout žádnou poptávku od nás, máte další dvě možnosti, jak o každé nové poptávce vědět ihned - a to buď prostřednictvím SMS, nebo APPky.

2/ Upozornění na poptávku pomocí SMSky

V nastavení svého profilu si můžete zapnout funkci zasílání SMS při obdržení nové poptávky. Máte tak ihned přehled o tom, že v administraci poptávek na vás čeká nová zpráva k vyřízení.

Tuto funkci si snadno zapnete na stránce: https://www.estheticon.cz/eadmin/profile#want_cell_phone_for_demands
2019 02 13 1327
V nastavení profilu si vyplňte mobilní číslo a zaškrtněte políčko "Zasílat upozornění na poptávky pomocí SMS".

3/ Upozornění na poptávky prostřednictvím mobilní aplikace

Nainstalujte si naši aplikaci a mějte okamžitý přístup k vaším poptávkám. Aplikace vás upozorní na každou novou poptávku a máte možnost jejím prostřednictvím poptávku rovnou i vyřídit. Díky ní máte poptávky vždy při ruce. Je pro vás k dispozici zdarma jak pro android, tak i iOS.

Aplikaci si můžete stáhnout zde >> https://www.estheticon.cz/app
appka
Applikace v mobilu usnadňuje a urychluje komunikaci s pacienty.

Publikováno: 14.2.2019

Důležité odkazy
O nás
Propagace
Pravidla
Užitečné tipy
Pro novináře
Volné pozice