Estheticon.cz

Aktualizujte příběh!

Nahrajte své fotografie a popište, jak probíhal Váš zákrok.

K pacientům se chová jako k lidem
Publikováno dne: 28. 12. 2015 · 0 0
Kompletní příběh
Ráda bych se zde podělila o svou zkušenost s operací horních víček. V první řadě musím napsat, že operace nebyla vůbec bolestivá (trhání obočí je proti tomu děs :)). Z počátku jsem z toho měla trochu obavy, ale pan doktor mě svým zájmem a vstřícností... Zobrazit více
Sdílejte svůj příběh s ostatními

O zákroku

Přidejte fotky!
0 / 90 (min. 20)
0 / 18000 (min. 300)