Kompletní příběh
U pana doktora Kempného jsem podstoupila otoplastiku a nemám jedinou výtku. Pan doktor provedl špičkovou práci, uši mám již po týdnu krásně zahojené, netrápí mě žádné dlouhodobé obvazy ani omezení. Mimo to je pan Kempný velice zábavný a sympatický čl...
Zobrazit více