Estheticon.cz

Aktualizujte příběh!

Nahrajte své fotografie a popište, jak probíhal Váš zákrok.

První zkušenost s výplní rtů - nervozita byla zbytečná
Publikováno dne: 15. 4. 2020 · 0 1
Kompletní příběh
Příjemný a citlivý přístup. Byla jsem na výplň rtů poprvé a byla jsem nervózní ale úplně zbytečně, není se vůbec čeho bát a s výsledkem jsem velmi spokojená. Příště zase budu kontaktovat paní doktorku Šárku Běrskou. ?
Sdílejte svůj příběh s ostatními

O zákroku

Přidejte fotky!
0 / 90 (min. 20)
0 / 18000 (min. 300)