Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Úprava předkusu dolní čelisti

pavlina39041
27. 11. 2009 · Poslední odpověď: 6. 9. 2012

dobrý den, chtěla bych se zeptat kolik by stálo zkrácení předkusu dolní čelisti.Předkus mám asi 1 cm velký.Dále bych se chtěla zeptat od kolika let mohla jít na tento zákrok(je mi 17 let). Děkuji za Vaši odpověď Pavlína Ronová

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 6. 9. 2012
Dobrý den, tento typ zákroku je velmi náročná a specifická operace, před kterou jsou nutná podrobná tomografická vyšetření obličeje a provádí se za jasných pravidel. Tedy nikoliv ...chtěla bych jít a ...slyšela jsem... ale doporučoval bych návštěvu specializovaného stomatochirurgického pracoviště, které jej může indikovat a provést a nikoliv tento typ diskuse. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
v 17 letech je možné již výkon provést, jinak souhlasím s kolegou Tomáškem, v Praze se můžete obrátit na dr Foltána, stomatologická klinika VFN, jinak na čelistní chirurgii podle vašeho bydliště, k operaci je třeba ortodontické vyšetření ev. i příprava rovnátkem k operaci, odtud vám také mohou doporučit příslušné chirurgické pracoviště, hezký den prof Dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 29. 11. 2009
Obraťte se na oddělení, nebo kliniku čelistní a ústní chirurgie, tam by Vám to měli odoperaovat jhako vrozenou vadu na pojišťovnu, pokud to není jen nějaký estetický požadavek. Operace na čelistech by měli provádět velmi erudovaní a zkušení lékaři. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Žádné recenze
28. 11. 2009
napiste nam prijdte s rodici a urcite Vam nasi stomatologove/odbornici pomuzou
neb zaslete foto a my urcite individualne odpovime
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Injekční výplně pro nosoretní rýhy

abozenka
11. 12. 2014 · Poslední odpověď: 15. 12. 2014

Prosím o radu,mám 55 let,zatím jsem nepoužila žádnou injekci,či zákrok.Chtěla bych jít na výplň nosoretní rýhy a nechat si udělat víčka.Nevím,čím začít a jak se v těch materiálech vyznat.Mám drobnýobličej,vrásky nejsou hluboké.Děkuji.

odpovědí (16)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.
Žádné recenze
Praha . 15. 12. 2014
Nejlepší odpověď
Takových pracovišť je snad více, nechci vnucovat svoji firmu, ale pokud byste k nám chtěla, kontaktujte mně na mailu smucler zavináč asklepion.cz a já se pokusím , aby byli naši lidé obzvláště usměvaví, když byste jela až z Jeseníku!Hezký advent!
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Po aplikovani vyplne pod oci hrbolceky

moni320308
moni320308
8. 9. 2017 · Poslední odpověď: 4. 11. 2019

dobry den

Chcela by som poprosit o akukolvek radu. Som 7 tyzdnov po aplikovani vyplne pod ocami a stale su velmi viditelne hrbolceky od vpichov a vyzera to chorobne. K lekarke , ktora to aplikovala sa bohuzial dostavit nemozem a aj napriek tomu, ze som ju viackrat kontaktovala a zasielala fotky odporuca iba masirovat a vyckavat. Je to ale stale rovnaky stav ako aj v den ked vypln bola aplikovana, takze neviem co s tym. Dakujem

odpovědí (8)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 12. 9. 2017
Nejlepší odpověď
Je důležité, aby Vás lékař, který to dělal viděl. Otázka je co je to za materiál a jak dalece je vstřebatelný. Už tento stav, i když krátce po aplikaci ukazuje, jak nevhodná byla indikace provádět zrovna tento výkon. Váčky pod očima jsou volně a měla být nejspíš indikována opatrná plastika dolních víček. Ale mohu se mýlit. Je to příliš brzo...
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Profiloplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 4. 8. 2023
Profiloplastika
Žádné odpovědi
Profiloplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 20. 7. 2018
Injekční výplně
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 9. 2013
Profiloplastika
Žádné odpovědi
Profiloplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 6. 2015
Kyselina hyaluronová
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 4. 2022
Profiloplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 7. 2021
Botulotoxin
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 6. 2023
Kyselina hyaluronová
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 7. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi