Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Abdominoplastika a dobrý lékař

Anonymní
Verca341380
Hradec Králové · Vytvořeno: 10. 2. 2016 · Poslední odpověď 26. 10. 2017

Dobrý večer potřebovala bych poradit kam jít na abdominoplastiku (plastiku břicha). Mám za sebou 3konzultace.jestli jít do fakultní nemocnice v Hradci Králové, nebo do sanusu v Hk a nebo na soukromou kliniku pana doktora Martina Sormy v Pardubicích (Beauty). Prosím poraďte mi všichni byli při konzultacích skvělí. Prosím co nejdříve, chtěla bych jít na zákrok velmi brzy. Všem moc děkuji za informaci. Verca

29 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Siimpa
    26. 10. 2017

    já take byla 30.3. ale z nemocnice jsem šla az ve stredu.5.4.

  • Anonymní
    dasenka521189
    25. 10. 2017

    Hanči zdravím už se to blíží jdu v pondělí tak že až budu moct sedět tak se ozvu držte mi pěstičky už mi dost hrají nervičky tak že promiň ale raději píšu papa Dáša

  • Anonymní
    hanickoo
    25. 10. 2017

    Ahoj Dáši,asi jsme na tom stejně...taky bojím,bojím.Ale ta představa že nebude vylézat je fajn.Jen nějak překonat ten strach.Až budete mít po opce,pisněte prosím,jak moc se mám bát.DĚKUJI,HANČA

  • Anonymní
    dasenka521189
    12. 10. 2017

    Dobrý večer Verunko také se chystám podstoupit abdominu ale lhala bych kdybych řekla že se nebojím. Bojím se moc a mám také obavy.Asi budu mít problém se spaním na zádech co se stane když se otočím na bok?A jak dlouho jste musela jen ležet. Vím že říkají že buď ležet a nebo stát. No a co se týče nočního oblečení tak asi noční košile není vhodná.Některá videa co tam říkají že neměly žádné bolesti to asi určitě nebude pravdivé.Ale to asi bude podle práhu bolesti ale já jsem posera mě bolí všechno!Mám nástup 30.10. takže se to rapidně blíží máte nějakou radu jak to zvládnout?vím že mě ten vak už nebude vylízat přes kalhotky bo vždy když si sednu tak mi to vyleze tak to nebude no ale bojímbojím tak asi tak nějak moc děkuji s pozdravem Dáša

  • Anonymní
    Lenka574125
    21. 9. 2017

    Dobry den, vim, ze diskuze jiz je pred dlouhou dobou, ale i abdo Vam delal pan dr. i liposukci. Vypada to zbfotky uzasne, tez bych chtela na plastiku a mam velke bricho a obavam se tda plastika staci nebo dat k tomu i lipo.

    Dekuji za odpoved Lenka

  • Anonymní
    Verca341380
    7. 4. 2016

    Jo zapomněla jsem ji tam dodat ale není z profilu. Tu nemám bohužel :((

  • Anonymní
    Irena300472
    7. 4. 2016

    Zdravím Verčo, škoda, že není foto před :-( pro srovnání, ale vypadá to dobře, hlavně ať jste spokojená,,,,
    Irena

  • Anonymní
    Verca341380
    7. 4. 2016

    Ireno tak posílám nějakou tu fotku. Dneska je to 8 den od zákroku. Takhle to vypadá když si vyhrnu kompresní prádlo. Akorát jsem to fotila blbě na výšku. Příště vložím fotky na šířku. Veronika

  • Anonymní
    Irena300472
    7. 4. 2016

    toť otázka. Asi bych to pořešila s tím, kdo zákrok prováděl a pokud by nenacházel řešení k vaší spokojenosti bych hledala jinde...... Přeji hodně štěstí :-)

  • Anonymní
    Vero
    7. 4. 2016

    Vubec nemate zaco,pisu co vidim taky bych chtela byt ta stastna,ale priznavam ze jsem nespokojena :(
    Vazne nevim zda je to normalni ale uz se chystam to resit. Jen nevim zda s lekarem ktery zakrok delal a nebo mam vyhledat jineho.

  • Anonymní
    Irena300472
    7. 4. 2016

    Děkuji Vero, jsem moc spokojená, s tím co jsem měla jsem se trápila několik let. Jsem ráda, že jsem se rozhodla pro tento zákrok (je to nepopsatelný pocit) a hlavně, že jsem zvolila pana doktora Hýžu! Nebo když vidím zde nějaké přiložené fotografie po operaci, které se ne až tak povedly nebo mají nějaké problémy, tak je mně těch holek líto, protože opravdu chce to odvahu se k takovému zákroku rozhodnout. Co si budeme povídat...... Mějte se hezky Irena

  • Anonymní
    Vero
    6. 4. 2016

    Zdravim Vas musim rici ze tedy takto sopadnout je uplne prekrasny opravdu famozni prace

  • Anonymní
    Irena300472
    3. 4. 2016

    Dobrý večer Verčo, tak je to za váma :-). Já mám také sešité svaly a kolem pupíku je to necitlivé dosud, ale chce to čas. Až týden po operaci mně teprve pan doktor vytáhl drény Asi tak tři týdny po operaci jsem byla úplně nepoužitelná, ale pak to bylo den ode dne lepší - každý jsme jiný...I teď když kýchnu, zakašlu cítím je :-) . Hlavně jsem musela ležet na zádech a v prvních dnech s podloženýma nohama - zvykla jsem si :-). Přeji klidnou rekonvalescenci. Pokud se budete chtít něco zeptat, piště. Mějte se hezky :-)

  • Anonymní
    Verca341380
    3. 4. 2016

    Dobrý večer Ireno,tak jak jsem slíbila, ozývám se. Jsem den po propuštění ze sanusu doma. Zákrok mi dělali ve středu 30.3.dopoledne,propustit mě pan doktor chtěl již v pátek ale já si to protáhla do soboty. Pro jistotu. Všechno proběhlo v pořádku podle lékařů jen že jsem kuřačka (ne moc), tak mě provází lehký kašel. Je to protivny a chvílemi bolestivý. Ale zdá se mi to den ode dne lepší i ta citlivost nervů na kůži se zlepšuje. Mohu se zeptat jak dlouho vám trvalo,než jste začala normálně chodit a ohýbat se? Mě totiž k tomu ještě sešívali břišní svaly (diastazu). Zdravím vás a děkuji za odpověď Veronika

  • Anonymní
    Irena300472
    8. 3. 2016

    Dobrý den Jano,operoval mě Mudr. Petr Hýža

  • Anonymní
    jana349395
    5. 3. 2016

    Dobrý večer Irčo. Mohla byste mi prosím prozradit Vámi zvoleného doktora? Jsem z Brna, tak by bylo pro mě lepší podstoupit operaci v Brně. Děkuji.

  • Anonymní
    Ina263983
    21. 2. 2016

    Irenko máte opravdu bříško výstavní.Moc vám to přeji. Jsem na tom trochu lépe,ale jen proto že cvičím a asi rok již vím že je to strop,že bez skalpelu to už nepůjde. Ale já mám velký strach,poraďte. Kolik Vás prosím operace stála?Zdravím Ina

  • Anonymní
    Irena300472
    19. 2. 2016
    Nejlepší komentář

    Milá Ino,přikládám foto - mé břicho před a 4 měsíce od práce p. doktora Hýži

  • Anonymní
    Irena300472
    19. 2. 2016

    Dobrý večer Ino, vybrala jsem si Mudr.Petra Hýžu Ph.D. je opravdu skvělý jak po stránce profesní, tak lidské. Před čtrnácti dny jsem byla po půl roce na kontrole a spokojenost na obou stranách :-) Denně se prohlížím a nemůžu uvěřit tomu co pan doktor dokázal...

  • Anonymní
    Ina263983
    19. 2. 2016

    Dobrý den Ireno také čtu recenze,můžete mi prosím napsat více o p. doktorovi
    z Brna,popř. přiložit foto. Píšete,že jste velmi spokojená. Také bych si přála mít tento pocit a zbavit se toho vaku.Deset let cvičím a efekt minimální. Děkuji za odpověď. Ina

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama