Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Abdominoplastika na pojišťovnu ve FN Plzeň

Anonymní
vladislava_v449810
Plzeň · Vytvořeno: 3. 8. 2017 · Poslední odpověď 20. 3. 2018

Dobrý den, můj dotaz zní zda máte prosím někdo zkušenost s abdominoplastikou hrazenou pojišťovnou ve FN Plzeň Lochotín konkrétně u pana MUDr. T.K.? Já ji u něj plánuji od prosince 2016, v dubnu letošního roku se měla uskutečnit, ale díky mým zdravotním komplikacím zjištěných při předoperačním vyšetření se nemohla neuskutečnit. Měla jsem domluvenou lipoabdo jako samoplátce. Dnes už jsem v pořádku a domluvili jsme se s lékařem, že se ozvu do konce roku. Před 14 dny jsme si s rodinou udělali výlet do Prahy. Jeli jsme o kolo FNKV, a protože vím, že tam není potřeba se objednávat a že abdo je možné u nich uhradit ze zdravotního pojištění. Zkusila jsem tedy štěstí a skočila se informovat. Narazila jsem na pan MUDr T.R. který byl moc milý a vůbec nebyl překvapený mým dotazem. Vyšetřil mě, odeslal na UTZ břicha a za 1 hod jsem odcházela s papíry se souhlasem o provedení abdominoplastiky ze zdravotního důvodu. Nic jsem od toho nečekala, ale ráda jsem byla a manžel též.

Ale nyní mám v hlavě brouka. Když to jde v Praze proč by to nešlo v Plzni? Je to též FN!Osobně se bojím na to pana MUDr T. K. zeptat. Mnohem, mnohem raději bych ji podstoupila u něj. Mám s ním už jednu skvělou zkušenost. Plzeň je pro mě 30 minut cesty. Hospitalizace v Plzni není tak dlouhá jako v Praze. A spousty jiných věcí by mě v Plzni vyhovovalo více než v Praze...
Jenže mě přijde vůči mé rodině dost sobecké, abych několik desítek tisíc dala za výkon, který mohu mít v Praze celý uhrazený pojišťovnou.

Máte prosím některá zkušenost jak to v Plzni chodí? Omlouvám se za rozsáhlý dotaz, ale chtěla jsem vše podrobně vysvětlit.

Zasílám foto mého břicha nyní po redukci váhy přesně - 15kg (v hubnutí hodlám do konce pokračovat dále) Děkuji

16 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    vladislava_v449810
    20. 3. 2018
    Nejlepší komentář

    Zdravím.. jé a není to škoda? Měla jste jít taky na Vinohrady?
    Ne liposukci k abdominoplastice nemám! Přesně jak píšete Dr. Rashed ji nikdy nekombinuje s abdominoplastikou. Ráda bych ji ještě chtěla, ale Dr mi to rozmlouvá, že ji nepotřebuji.
    Můžete juknout na mé foto. Mám ho u recenze Dr. Rasheda. Mám tam foto 3 týdny po.. Dnes je bříško opět o dost hezčí. Jsem moc spokojená a ráda, že jsme na konec byla u něj. bříško už nyní mám ploché a hlavni jen bikinovou jizvičku. Dr. Kydlíček mě řekl, že by ji vedl do W. a že budu mít bříško i tak vypouklé. Dr. Rashed si je jistý, že až odložím po třech měsících pás, bude bříško úplně ploché. Věřím mu, výsledek už nyní je krásný. Myslím, že odvedl dobrou práci.
    Není se čeho bát! je to brnkačka.. Bolest nulová jen lehké pálení v místě sešitých svalů. léky nebyli ani potřeba a když už tak jen Novalgin na bolavá záda ne na bříško!

  • Anonymní
    Ludan
    20. 3. 2018

    Dobrý den, Vlaďko,
    andomino za sebou nemám. Nějak jsem ztratila odvahu. Dokone mi už i volali z nemocnice, ale strach byl hrozný. Každopádně spokojená s břichem nejsem a teď řeším jestli to nepůjde řešit jenom liposukcí. Ve FNKV v Praze Vám dělal MUDr. Rashed lipoabdo?? Mně řekl, že najednou to dělat nechce.

  • Anonymní
    vladislava_v449810
    19. 3. 2018

    Dobrý večer, tak jak jste na tom?
    Máte už abdo za sebou? Pokud ano, tak kde to nakonec bylo?
    Já už jsme po abdo téměř 4 týdny a zatím jsem moc spokojená

  • Anonymní
    vladislava_v449810
    7. 9. 2017

    Dobry den, byla hste uz na konzultaci u pana MUDr. T. Kydlicka? Zajima me jak jste u nej pochodila.Dekuji

  • Anonymní
    vladislava_v449810
    7. 9. 2017

    Dobry den,
    Motivace je to velika to ano...
    Vazia jsem pred 77 kg nyni vazim 60 kg..

  • Anonymní
    Silva81
    7. 9. 2017

    Zdravím, dotaz k vašim zkušenostem, kolik jste vážila při první konzultaci a kolik máte nyní? Jako máte můj obdiv 16kg je fůůůra, tak ona motivace tady je viďte.

  • Anonymní
    vladislava_v449810
    18. 8. 2017

    Děkuji budu ráda.. Mám-li být, ale upřímná myslím, že ve FN Plzeň Lochotín nepochodíte.. Ale možná se mýlím a o to víc bych byla překvapená.

    Já peníze do té doby když jsem nevěděla, že mi to uhradí zdravotní pojišťovna neřešila.. našetřeno na operaci mám.. ale vůči rodině mě to nyní přijde sobecké. Letos jsem si už jednu plastickou operaci hradila a myslím, že by to ode mě opakovaně nebylo hezké.. Za ušetřené peníze si můžeme pořádně užít celá rodina..

  • Anonymní
    Ludan
    18. 8. 2017

    Je mi celkem jedno kam pojedu, pro mne je důležité, aby to bylo hrazené zdravotní pojišťovnou. Určitě Vám dám vědět jak jsem pochodila :-)

  • Anonymní
    vladislava_v449810
    18. 8. 2017

    Vy půjdete k panu dr. Kydlíčkovi na abdomino jako samoplátce? Nebo se ho budete ptát na to co zajímá i mě? Pokud ano tak mě velmi zajímá jeho odpověď.. Byla bych pak moc ráda kdyby jste se po konzultaci u něj ozvala.. Nebo chcete zkusit též Vinohrady?

  • Anonymní
    vladislava_v449810
    18. 8. 2017

    Operace mě teprve čeká. Přesný termín ještě nemám, zavolají mě ho do tří měsíců od konzultace. Na té jsem byla nyní v červenci konkrétně u pana MUDr Tarka Rasheda.. Jen vím, že operace bude na přelomu února - března. To byl nejdřívější termín. Ale je mi to úplně jedno, chtěla jsme na operaci stejně až po Novém roce pár týdnů navíc u mě nehraje už žádnou roli. Email na něj Vám pošlu do IP.. nebo ho můžete zde zkontaktovat na estheticonu, reaguje rychlostí blesku. mě odpovídal na dotaz i těsně před půlnocí :) Jinak pan doktor je v ambulanci každé pondělí.
    Nečekala jsem, že to půjde tak jednoduše. Pan doktor mě vyšetřil, poslal na sono a hned po té už mi tiskl potřebné dokumenty k operaci, anestezii a k hospitalizaci.
    Mám za sebou 2 sekce, + dalších 6 břišních operací.
    Pan Mudr mě potěšil tím, že není potřeba už dál hubnout, že bříško budu mít pěkné. Ale hubnu dál.. dole mám od dubna už 16kg.. chci mít bříško co nejhezčí a jsem si jistá, že čím více zhubnu tím, lepší bude konečný efekt.

    Pokud Váš ještě něco zajímá klidně se ptejte..
    Do soukromé zprávy vám pošlu ten kontakt na pana doktora.

  • Anonymní
    Ludan
    18. 8. 2017

    Vlaďko, můžu mít ještě dotaz k té abdominoplastice na zdravotní pojišťovnu? Jaký doktor v Praze Vás operoval? Mohla bych poprosit o kontakt na něj? Moc děkuji. Lída

  • Anonymní
    vladislava_v449810
    18. 8. 2017

    Nemate zac.MUDr Kydlicek je skvely lekar.Mam sni veluce dobrou zkusenost.Je to takove slunicko. Prsa mi udelal luxusni. Prave proto bych od nej rada i abdo.
    On Vas v zadnem pripade pokud nemate velkou nadvahu neodmitne.

  • Anonymní
    Ludan
    18. 8. 2017

    Dobrý den Vlaďko a moc děkuji za vysvětlení. Já pupeční kýlu nemám, ale rozestouplé břišní svaly ano. Holt po dvou dětech a ve 45 let už to není to pravé ořechové. Takže zkusím MUDr. T. Kydlíčka, snad to klapne :-) Hezký den. Lída

  • Anonymní
    vladislava_v449810
    18. 8. 2017

    Dobry den, pisu v rychlosti z mobilu tak se predem omlouvam za preklepy. Ja mela termin abdominoplastiky s liposukci letos v dubnu jako samoplatce u pana MUDr Tomase Kydlicka.Uz jsem byla na prijmu.Ale nemohla jsem byt operovana jelikoz v predoperacnim vysetreni mi byla zjistena anemie ( chudokrevnost). Hrozili by s nejvetsi pravdepodobnosti komplikace jak pri operaci tak po operaci.
    Takze jsem musela podstoupit vysetreni co MUDr vyzadoval + jsem zobala tablety Fe. Dnes jsem uz v poradku.Operaci jsem z pracovnich duvodu musela odlozit az po Novem roce. A vyuzila tak i cas hubnout. Jak jsem psala vyse zkusila jsem bez nejakeho velkeho ocekavani Vinohrady.Bylo to pro me prekvapeni jak snadne to bylo.Operace mi byla schvalena na pojistovnu.Duvod pupecni kyla a distaza (rozestup brisnich svalu) Jsem za to moc rada. Ale jeste radeji bych byla kdyby tomu tak bylo i v Plzni u pana MUDr T.K. Jenze nemam odvahu se ho na to ptat osobne.
    Byla jsem rozhodnuta si operaci celou uhradit.Jenze kdyz je to vse jinak, tak se mi proste nechce... Doufam ze jsem to vse popsala uz srozumitelne.

  • Anonymní
    Ludan
    18. 8. 2017

    Dobrý den Vlaďko,
    Ráda bych se zeptala co to musí být za důvod, aby ho platila zdravotní pojišťovna, mně bylo vždy řečeno, že kosmetické výkony NIKDY nejsou hrazeny ze zdravotního pojištění. O stejné operaci uvažuji už asi šest let. Popravdě, z Vaší zprávy nejsem moc moudrá, ve spoustě věcí si sama protiřečíte viz "v dubnu letošního roku se měla uskutečnit, ale díky mým zdravotním komplikacím zjištěných při předoperačním vyšetření se nemohla neuskutečnit. Měla jsem domluvenou lipoabdo jako samoplátce"??? To mi fakt nedává žádný smysl ... Prosím, můžete být konkrétnější? Tento zákrok bych ráda podstoupila ještě letos. Děkuji předem za Vaši odpověď a držím palce ať se operace vydaří. Hezký den. Lída

  • Anonymní
    vladislava_v449810
    17. 8. 2017

    Nikdo nic???? :(

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama