Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Cestovani po abdominoplastice - kdy můžu sedět?

Anonymní
jana75443154
· Vytvořeno: 11. 5. 2017 · Poslední odpověď 19. 10. 2017

Dobry den, bydlim v zahranici a v Cesku chci podstoupit abdominoplastiku kvuli diastaze a kyle. Jak dlouho pote muzu jet autem nebo vlakem? Cetla jsem, ze nekdo nedoporucuje tydny (6 a vice) sedet. Jak to delaji zahranicni pacienti? Dekuji.

50 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Martina388385
    19. 10. 2017

    Ano jsou tam všichni super od primáře přes doktory až po sestřičky. Dobrá péče hezká práce. Jsem naprosto spokojená ;-)

  • Anonymní
    Lenka473672
    18. 10. 2017

    Můžu potvrdit, že ve FN Brno jsou všichni úžasní. Jsem týden po operaci, a cítím se skvěle.

  • Anonymní
    blanka_k219879
    25. 6. 2017

    Ale jinak vypadá moc hezky!!!!! Já byla také na plastice v lednu Tak si bříška užívejte !!!!! Já si užívám???

  • Anonymní
    Kvijukviky
    25. 6. 2017

    ...trošku ?

  • Anonymní
    blanka_k219879
    25. 6. 2017

    Foto je asi naopak!!!!!!!!!!!!!!!!! :o)

  • Anonymní
    Kvijukviky
    23. 6. 2017
    Nejlepší komentář

    Dobrý večer. Jsem od začátku v pohodě. Respektují jizvu a starám se o ni. Na stehy jsem byla 14dní po operaci. Pás mi nevadí...ba naopak se bez něj člověk cítí jak bez ruky.Trochu me zlobil pupik, ale jela jsem za lékařem, odstrihl mi kousek mrtvé kužičky, mažu betadine mastí, aby se mi nezanitil a dobrý. Řekl mi, že to neni nic vážného, zhojilby se o tak. 29.5.jsem byla na operaci a tohle je včerejší foto.

  • Anonymní
    dasenka521189
    23. 6. 2017

    Dobrý večer ráda slyším že si můžete sednout a že spíte na boku měla bych toto podstoupit na podzim a mám docela obavy. A jak to máte se stehy kdy se vám budou vytahovat,a jinak jak se dnes cítíte? děkuji Dáša

  • Anonymní
    dasenka521189
    23. 6. 2017

    Martinko moc děkuji za info pokud budu vědět víc tak se vám ozvu ještě jednou velké díky přeji hezký večer Dáša

  • Anonymní
    Martina388385
    23. 6. 2017

    Dobrý den konzultace byla zdarma a jelikož jsem po bariatrické operaci a zhubla jsem 38kg a mám rozestup a kýlu tak budu mít operaci na pojišťovnu, tzn. že si zaplatím pouze speciální punčošky proti tromboóze a pás od lipoelaticalu. Být Vámi, tak si udělám výlet a jdu na konzultaci, která je zdarma.
    Taky jsem byla předtím ve dvou nemocnicích a cena 42.000,- se mi nelíbila.Člověk musí za svůj sen bojovat :) hodně štěstí přeji.
    Telefon na p. Dr. nemám, jela jsem tam na konzultaci a bylo mi jedno ke komu a dopadlo to velice dobře. Ta paní doktorka u které jsem byla já, je tam vždy v pátek.

  • Anonymní
    dasenka521189
    22. 6. 2017

    Dobrý večer Martinko já se rozmýšlím zda to mám podstoupit a nebo ne. Byla jsem na konzultaci v Ostravě u dr. Zakouta vše by snad bylo ok mám také kýlu i převis a k tomu mi ještě řekl že mám drasticky zhubnout což je u mě nemožné mám první stupeň obezity ale proč Vám také píši u toho p.doktora se nedá a nebo on nedá doporučení na proplacení na pojišťovnu přece jen je to dost peněz. Mohu se zeptat kolik Vám napočítaly?A kolik jste platila za konzultaci? zatím si vše ověřuji než se do toho dám jen doufám že se na mě nebudete zlobit a že neobtěžuji a také bylo by možné tel.číslo na tu paní doktorku? mám tak nějak pocit že ta ženská nám víc rozumí aspoň si to myslím zatím moc děkuji a přeji hezký večer Dáša

  • Anonymní
    evens
    20. 6. 2017

    Děkuji, vyprosím si u obvodní lékařky nové doporučení a zajdu tam.

  • Anonymní
    Martina388385
    16. 6. 2017

    Dobrý den evens, já jsem byla ve FN Brno u paní doktorky Jelínkové v dubnu na konzultaci.
    Napsala mi operaci na pojišťovnu, taky mám kýlu a převis a možná i malý rozestup.
    Neváhejte a běžte na konzultaci, všichni jsou tam moc fajn. Na operaci jdu 4.10. a už se moc těším

  • Anonymní
    Kvijukviky
    16. 6. 2017

    Dobrý den, máte zprávu ?

  • Anonymní
    evens
    16. 6. 2017

    Dobrý den, mohu vás poprosit, jak probíhala konzultace a ke komu jste ve FN šla ? A jestli jste si operatéra vybrala ? Mám rozestup + kýlu (ale hlavně bolesti při pohybu a zvedání čehokoli těžšího) a klasický chirurg se tvářil, že je to jako složitá operace (samozřejmě na pojišťovnu) a ať přijdu v září, že se to ještě více zhorší a domluvíme se. Dokonce mi do zprávy od něj nenapsal správné hodnoty od MUDr. z UTZ, takže k němu již nepůjdu. Děkuji za odpověď.

  • Anonymní
    Kvijukviky
    6. 6. 2017

    Děkuju ?. Taky přeju rychlé zahojení. A hlavně požitek z krásného výsledku ?

  • Anonymní
    Missy_X
    6. 6. 2017

    Pokud je to jako všude a pevně věřím, že ano tak bude poučen z toho ,,nic nedělání" :-D přeji ať se hojíte jak nejlíp to bude možné!!:-)

  • Anonymní
    Kvijukviky
    6. 6. 2017

    Tak to je super. Hlavně, že je všechno ok.
    S tim fungováním moc nezávidím. Ale taky mě to čeká ?. Jsme si s manželem vyměnili role...aspoň si otestuje tu mateřskou "dovolenou"?

  • Anonymní
    Missy_X
    6. 6. 2017

    :-D tak jo jsem to já!
    To je super, vypadala jste už v nemocnici jakoby Vám ani nic nedělali, musím uznat, že jsem docela záviděla!!:-D Vzpomínky na mé první pooperační týdny nemůžu jen tak vymazat z paměti??‍♀️ u mne vše ok, malá se ještě nechovala i když musím přiznat, že jsem byla nucena začít trošku fungovat :-D

  • Anonymní
    Kvijukviky
    6. 6. 2017

    ...já si říkala....sakra, je to ona nebo ne??
    U mě dobrý. Bolesti žádný, břicho se hojí dobře (byla jsem dnes na převazu), příští tyden stehy ex a bude líp a líp.
    Ale jsem opatrná, fakt nic nedělám. Jen nějaké krátké procházky a drobností.
    A co vy, dobrý? Malá se ještě nechovala??

  • Anonymní
    Missy_X
    6. 6. 2017

    Nemůžu se zbavit dojmu, že jsme spolu leželi na pokoji :-D jak Vám je? Pořád tak dobře jako v nemocnici? :-

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama