Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Korekce pupíku po abdominoplastice?

Anonymní
Missy_X
Brno · Vytvořeno: 17. 5. 2017 · Poslední odpověď 7. 2. 2019

Dobrý den,

jsem 8 měsíců po abdominoplastice. Nelíbí se mi vzhled mého pupíku. Je abnormálně velký, nevzhledný. Chci se zeptat zda je možné pupík nějakým zákrokem zmenšit a upravit do normálního tvaru? Budu podstupovat u stejné plastičky jiný zákrok a chtěla bych ji o korekci poprosit, nejprve ale musím zjistit zda to je vůbec možné, případně jak korekce (zmenšení) probíhá? Děkuji.

6 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    valja
    7. 2. 2019

    Dobry den, pane doktore,
    jsem po operaci male pupecni kyly, ale bohuzel mi nebyl pri tomto zakroku take vtazen pupik.
    Je mozne ho vtahnout zpet? A tento zakrok mozne udelat pouze v lokalni anestezii?
    Provadite pripadne tento zakrok i na Vasi klinice?
    Predem dekuji za odpoved.
    Jana

  • Anonymní
    markeeza
    25. 10. 2017

    Ahoooj, co pupik, nechala sis opravit?

  • MUDr. David Tomášek

    · 26. 5. 2017

    Předchozí rada je vágní. Velikost pupíku je daná velikostí otvoru v kůži. Ten je větší a korekce by znamenala jizvičku pod otvorem, aby se tento zmenšil.
    Určitě se s tímto problémem obraťte na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je projít si konsultace na více pracovištích a vybrat si svého operatéra.
    Můžete se stavět také u nás.
    Na konsultaci (500,-.)
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,

    Prosím, hodnoťte naše odpovědi

  • Anonymní
    Siimpa
    21. 5. 2017

    Kde jste byla na plastice?

  • Anonymní
    Missy_X
    19. 5. 2017
    Nejlepší komentář

    Děkuju Ti!!! :-) Dlouho jsem hledala něco co by alespoň minimálně odpovídalo korekci a tohle je přesně ono, tak super :-)

  • Anonymní
    markeeza
    19. 5. 2017

    Ahoj,mozna to bude toto :Lze také podstoupit pouze Umbilikoplastiku (plastickou úpravu pupeční jizvy). Operace je nenáročná provádí se v lokální anestézii a jizva je pouze uvnitř pupku. Při této operaci chirurg nepřesouvá pupík, ale mění jeho tvar. Většina pacientů požaduje vtažení vypouklého pupku.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama