Odložení komprese po abdominoplastice

Odložení komprese po abdominoplastice

Zuza  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 5 odpovědí
Zdravim,rada bych znala nazor vice odborniku. Jsem po abdominoplastice,diastaza necele 2cm a mensi previs. V papirech z nemocnice mam psano,ze po 3 tydnech je mozne spat bez stazeni. Zda se mi to celkem brzo. Jaky je vas nazor? Od 14ti dnu spim na boku,bez problemu,jizva se hoji pekne. Dekuji Zuzka
prim. MUDr. Blanka Vraspírová  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Ústí nad Labem
  • 1238 odpovědí
  • 391 Likes
Dobry den, pokud je vse v porsdku, kompresi doporuvuji nosit 1mesic po ooeravi jako prevenci seromu.zdravi dr vraspirova
MUDr. David Tomášek  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 4270 odpovědí
  • 1198 Likes
Já doporučuji kompresi dlohodobě (I. měsíc nonstop, pak alespoň 2 měsíce alespoň přez den) a to vhodnou. Najděte na www.datom.cz.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
intuicia  |  návštěvník  |  Splitsko-Dalmatinska
  • 109 odpovědí
  • 78 Likes
dobry den, mne bolo doporucene nosit kompresne pradlo 8 tyzdnov po operacii nepretrzite. teraz som 3 mesiace po abdominoplastike a spevnujuci pas nosim cely den a niekedy aj na noc, citim sa s nim istejsie najmä kvôli zosivanym svalom a tiez kvôli dobremu hojeniu vzhladom na serom, ktory sa mi po operacii tvoril a bolo potrebne ho opakovane punktovat. ak vam kompresne pradlo a spevnujuci pas nevadia, pokojne ich stale noste, lebo o uplnom zhojeni mozno hovorit az po roku od operacie.
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie  |  Premium member  |  Praha, Brno, Ostrava Bratislava
  • 449 odpovědí
  • 116 Likes
Dobrý den,
též doporučuji nosit kompresi dlouhodoběji, minimálně alespoň měsíc.

S pozdravem
Prim. MUDr. Martin Molitor, Ph.D.
www.yesvisage.cz
Zuza  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 5 odpovědí
dekuji,nyni jsem 6 tydnu od operace a na noc davam pradlo,pres den pas a odkladam v okamzicich,kdy mam klid a odpocivam,jinak se mi jeste delaji trochu otoky
MUDr. Jana Bartošková  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Brno
  • 10 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den, většinou doporučujeme elastickou kompresi po 6 týdnů, sundání pouze na hygienu.

Související recenze a zkušenosti

Abdominoplastika (Operace břicha) - Související videa

Doktor ve Vašem okolí