Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Rok po abdominoplastice - Váš názor?

Anonymní
m3kubik
Praha · Vytvořeno: 19. 12. 2016 · Poslední odpověď 25. 8. 2019

Dobrý den, prosím o Váš názor k fotce viz níže. jsem rok po abdominoplastice se sitim brisnich svalů. Zřejmě mi zůstal převis. :-( dá se s tím něco dělat?děkuji za názory.

18 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Sila
    25. 8. 2019

    Jhz

  • Anonymní
    Jana253434
    26. 12. 2016

    Dobrý den.
    Také jsem si pořídila ty kalhotky pod prsa. Pak jsem je dokonce nosila pod šaty, když jsem potřebovala vypadat štíhlejší.
    Hodně spokojenosti s bříškem, Vám přeji!

  • Anonymní
    Jana253434
    25. 12. 2016

    Já jsem pás nosila nejméně 3 měsíce. Dělalo mi dobře, být stažená. Celková operace hodně a dlouho bolela, ale výsledek stojí za to.

    Jana

  • Anonymní
    Eva261709
    25. 12. 2016

    asi 3 mesice, jsem dva roky po, pred rokem reoperace, necitlivost a tuhost bricha dodnes. zdravim. eva

  • Anonymní
    darja_01434079
    25. 12. 2016

    Zdravím mám měsíc po operaci abdominoplastiky jak dlouho jste v kuse nosila stahovací pás?Já ho dnes poprvé odložila.Bolesti jsou mimimální,Trochu necitlivost kolem jizvy je to normální.?
    Děkuji za odpověď.

  • Anonymní
    Jana253434
    20. 12. 2016

    Ale, to břicho bude dlouho tvrdé i já jsem ho měla takové. A teď ho mám i po deseti letech opravdu krásné.
    Hodně trpělivosti!

  • Anonymní
    Eva261709
    20. 12. 2016

    jeem po korekci a zase problem, nevim co si myslet, bricho tvrde, nad pupkem tvrda boule. hruza. nakonec snad skoncim v okresni nemocnici, kde mi daji sitku a snad budu o.k., to vse za 50000,-????

  • Anonymní
    m3kubik
    20. 12. 2016

    dekuji za nazor :-)

  • Anonymní
    m3kubik
    20. 12. 2016

    taky mi to taky prijde, jelikoz jsem dr.upozornovala nekdy na jare,tzn.cca pul roku po operaci,ale rikal a i sestricka,ze se to jeste stahne.. delali mi to v Praze na Vinohradech

  • MUDr. Jaroslav Hirňák

    · 20. 12. 2016
    Nejlepší komentář

    Dobrý den. Rozhodně navštivte svého chirurga a domluvte se na korekci. K úpravě stavu je chirurgická intervence nevyhnutná.

  • Anonymní
    Jana253434
    20. 12. 2016

    Dle fotky vidím, že je málo odstraněné kůže! V které nemocnici jste byla, tedy myslím v kterém městě?

  • Anonymní
    m3kubik
    20. 12. 2016

    děkuji za odpověď, sama vím,že to není úplně ono :-( akorát tedy nevím,kde se stala chyba....

  • Anonymní
    Jana253434
    20. 12. 2016

    Nechci Vám brát iluze, ale určitě by to takhle vypadat nemělo. Já jsem tuto operaci prodělala ve svých 54 letech a do dnešního dne (po 10letech), mám bříško, jako holčička, vypnuté.
    Ale, zase jsem špatně dopadla s faceliftem. Bříško schováte, obličej ne. Ale, i tak to mrzí. Vše stojí hodně peněz. Pevné nervy!

  • Anonymní
    m3kubik
    20. 12. 2016

    Kolik by u Vas stala konzultace? :-)

  • Anonymní
    m3kubik
    20. 12. 2016

    Děkuji za odpoved

  • Prim. MUDr. Alena Schmoranzová

    · 20. 12. 2016

    Mohla jste taky po operaci ještě dále hubnout a tedy se vytvořil kožní převis .
    pokud chcete mít krásné rovné břicho , nové operaci se nevyhnete , a pak to chce dostatečně dlouho nosit stahovací pás a držet váhu

    prim MUDr Alena Schmoranzová

  • Anonymní
    m3kubik
    20. 12. 2016

    Děkuji za odpověď,přijde mi ,že ten "previs' nebo co to je :-D je tvrdší...operater bude až v lednu :-( jsem tedy hodně zklamaná,nemalá bolest a dlouha léčba..a po roce vše znova :-(

  • MUDr. David Tomášek

    · 19. 12. 2016

    Nejspíše dá, musí se to, ale, vidět naživo. Bude třeba upravit buď kůži dalším vypnutím, nebo možná by stačila jen liposukce. Rozhodně doporučuji řešit situaci s operatérem. Tomu by to mělo vadit nejvíce. Vypadá to na konservativně provedený výkon. Ale nikdy nevíme jak to bylo před tím.
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    **********************************
    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama