Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Rozhoupání se k abdominoplastice

Anonymní
hanickoo
Ostrava · Vytvořeno: 25. 9. 2017 · Poslední odpověď 4. 3. 2021

Dobrý večer milé dámy,už dlouho jsem se neozvala.Jsem stále v rozpacích jestli jít či ne na abdomino.....Zhubla jsem a jdu na další konzultaci k mudr,tak uvidím co bude.Jsem posera a nemám odvahu se rozhoupat.

155 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Rous
    4. 3. 2021

    Jsem po abdo + liposukci 3 roky. A i když jsem měla trochu komplikace s hojením, tak jsem spokojená. Bez toho břicha vypadají ty kalhoty a trička prostě lépe. :-)
    Lituji že jsem nešla dříve ale až v 50. No děti měli přednost.
    Za mě doporučuji, hlavně vybrat dobrého lékaře.
    R

  • Anonymní
    verik79
    2. 3. 2021

    Dobrý večer všem, mám podobné dilema a chtěla bych požádat o radu, zda byste do toho na mém místě šly. Kýlu ani diastázu zřejmě nemám, problémem je hlavně přebytečná kůže po třech těhotenstvích.. Viditelné je to hlavně v předklonu. Na operaci mám jít už za týden, ale obvodní lékař mi ji spíše vymlouval, plastický chirurg byl pro.. Přece jen je to velký zákrok, tak jestli to stojí za to. Moc děkuji za radu.

  • Anonymní
    bara12345
    16. 11. 2020

    Dobrý den,já byla před 3 lety na abdominoplastice v Ostravě.Jsem spokojená a moc ráda ,že jsem šla.Břicho mám stále pěkně rovné.Urřitě doporučuji jít a nebát se.

  • Anonymní
    Martinass
    16. 2. 2018

    Dobrý den, ano byla jsem ve Zlíně a na pojišťovnu. Mela jsem od mé praktické lékařky neschopenku a manžel OČR, aby mi mohl pomáhat. Na neschopence jsem byla měsíc, po měsíci jsem šla do práce. Pokud budete chtít vědět nějaké bližší info, napište. :-)

  • Anonymní
    Bobina519060
    16. 2. 2018

    Dobrý den,
    mohu se zeptat, četla jsem, že zákrok byl na pojišťovnu. Takže jste měla i neschopenku ? A jak dlouho jste byla marod ?

  • Anonymní
    Rous
    31. 12. 2017

    Marti já to mám placený a kontakt mám taky jen do ordinace kde teď nikdo není :-) takže kdyby něco také musím jít na pohotovost. Jinak doktor co potřebuji vědět tak opoví, já mu raději psala email abych nerušila když tam má pacienty. Ale já chodím teď 1x týdně a měsíc jsem chodila i 2x. Hlavně že už je to lepší, ono se to tam nějak hojí. Jinak já to mám i s liposukcí právě abych neměla ploché dolní břicho a nad ním a na bokách boule, jsem ráda že jsem do toho šla, znovu bych na opku jít nechtěla. Ale jasný, to by ti pojišťovna neuhradila, tak si třeba našetříš- Já zrušila důchodové pojištění )). V práci jsem byla jeden den, mám sedavé zaměstnání tak to nevydržím celé prosedět. Je možné že ti bude to bříško víc otékat. Tak hlavně hodně zdraví do nového roku a my tam vstupujeme už jako kočky :-))) hezký silvestr

  • Anonymní
    Martinass
    31. 12. 2017

    Tak bolest je už lepší, bolí to jen v určité poloze a to dokážu ovlivnit. Kontakt mi doktorka žádný nedala. Ona ordinuje v Brně a k nám jezdí jen na dva dny v týdnu, z toho jeden den má ambulanci a druhý den operuje. Prý kdyby něco, mám přijet normálně na chirurgickou ambulanci. To je ten velký rozdíl, když si to asi člověk platí sám a když je to na pojištovnu. Dá se říct, že jsem ani nikdy žádné velké ponaučení nedostala. Jen stále opakuje, nosit pás... Ale s výsledkem jsem spokojená. Jen mi trochu vadí, že mám nahoře pod prsy břicho větší, jak dole pod pupíkem, ale to by asi ještě chtělo liposukci... :-( No za dva dny jdu do práce, tak jsem zvědavá, jak to dám....

  • Anonymní
    Rous
    28. 12. 2017

    Ahoj Marti, já to měla teď o víkendu a také na pravé straně jen výš jako pod žebrama. Ráno jsem vstala a měla jsem pocit jako by mě tam kopl kůň, bolelo to, pálilo a trvalo to asi dva dny. teď je to cítit když si na to sáhnu.Podle mě je to vše tím že se to uvnitř hojí a my nevidíme jak to tam, vypadá. Mě doktor řekl, že to je zákrok jako by mi dal břicho do mixéru :-) no tak si dovedeš představit jak to tam musí vypadat. Neměla bys mít na tu doktorku číslo nebo náhradního doktora? to je divný ale jak jsi psala když je to na pojišťovnu ... já mám doktora na emailu i telefonu. A na to čištění tam musím každý týden. Pokud bys měla fakt nějaké podezření tak asi na chirurgii ale nevím co by tam s tebou dělali, prohmatali břicho které je tvrdé a nic. Ona ti nenapsala na ten výstupní protokol na sebe žádné kontakty?

  • Anonymní
    Martinass
    28. 12. 2017

    Holky, mám opět dotaz. Zítra to budou čtyři týdny, co jsem po operaci. Vše je relativně dobré, až včera mě začalo pobolívat úplně dole, na levé straně v podbříšku. Je to při určitém pohybu, při spaní na pravém boku. Je to hodně štiplavá bolest. Moje doktorka je tam až po novém roku a kontakt na ni nemám. Nic nenosím těžkého ani nedělám nic náročného, běžně funguji.... Měla jste to některá?

  • Anonymní
    Rous
    16. 12. 2017

    Byla jsem na operaci 21/11 tedy necelé 4 týdny. Lepidlo jsem platila navíc asi 7000 Kč a je tam aby rychleji přilepilo ty stěny uvnitř a rychleji mám být zhojená a rychleji můžu právě sedět, ležet na boku atd. Pokud t nemáte, raději dodržujte ty záda a nesedět. I mě to není ještě příjemné sedět rovně na židli, jdu do polosedu. Na boku jsem už dnes spala dobře, jinak jsem měla pořád takový divný pocit pnutí, táhnutí atd.Mě když se nešetřím tak to břicho také cítím a je nateklé, což mi doktor říkal že je normální. Raději u Vád dokud Vám to doktor nepotvrdí spala na zádech ať se ta stěna dobře přilne. Co je pro mě nejhorší jsou ty blbé kalhotky, škrtí, táhnou mezi nohama zaříznuté, to už se těším až budou ryč :-))

  • Anonymní
    Martinass
    16. 12. 2017

    a jak jste vy dlouho po operaci? A jaké lepidlo? Já se pokouším spát pomalu na boku, zapomněla jsem se zeptat, jestli už můžu. Na levém boku to jde, ale na pravém moc ne, pak to bolí. Včera jsem víc popocházela a dělala drobné domácí práce, utřít prach, nádobí do myčky, prádlo poskládat, a musím říct, že večer mě trochu bolelo břicho..

  • Anonymní
    Rous
    14. 12. 2017

    Dtak je vidět, že každý doktoir to dělá jinak ? hlavně ať už jsme kočky. Já že mám to lepidlo tak fungovat můžu, sedět, spát na boku atd ale ono to bude chtít čas, když to přeženu tak mi otéká břicho. Mějte se hezky

  • Anonymní
    Martinass
    14. 12. 2017

    Tak kontrola za mnou. Doktorce se jizva libi. Stehy netahala, ani ja nemam. Pry je tam jeden dlouhy steh, takze kdyz neco vyleze, tak to max zastrihnout. Jeden mi tam sestricka zrovna zastrihla. Pidlala to hrozne, ake nebolelo to. Mam mastit i pupik a pomalu z neho vytahovat stehy. Mam zacit malinko posilovat bricho, jen stahovanim v leze a pomalu zacit bezne fungovat. Tak tolik ode mne. Snad se vam vsem dari taky dobre.

  • Anonymní
    Rous
    14. 12. 2017

    Tak já dnes na stehy a musím říct, že to zatím bylo pro mě to nejbolavější. Střed břicha a pupík nevím nic ale ty boky ? říkal mi že tam jsou nějaké dlouhé stehy a musel je hodně tahat, no je to už vic jak tri týdny. Dva praskli, rak asdi budem čekat az vylezou ?. Ono je casi dobře když to tělo ho tam nechce tak ho vypudí. Snad jste dopadla dobře na kontrole.

  • Anonymní
    Martinass
    14. 12. 2017

    Tak dnes rano nejmin hnisu od soboty a svete div se ? Z rany trci steh. Jdu dnes na kontrolu, tak to necham na doktorce. Vsimla jsem si, ze ty stehy trci na vice ˇistech, ale problem je jen na tom jednom.

  • Anonymní
    Rous
    13. 12. 2017

    Mě vlastně od začátku nic nebolelo když jsem jen ležela a nehýbala se ?? pak už to bylo horší ale myslím že nejvíc bolí záda. Byla jhsem spíš hotovábz toho že všichni mají hezký bříška a mě se to nehojí. Teď už doufám bude líp a i břicho už bude hezčí. Jinak ty divné picity mívám občas také asi kjdyž to nějak namůžeme. Už můžu sedět i spát na boku ale poi nějaké době to tak divně táhne že jdu zase na záda ? ze ztačátku jsem chodila přihnutá.

  • Anonymní
    Martinass
    13. 12. 2017

    Diky moc za prispevek. Me prave takove zpravy chybi. Nikdo tu nepise o drobnych komplikacich a pak mam strach, ze jsem rarita a neco je spatne. Me doktorka minuly tyden rekla, ze se stehy tahat nebudou, tak uvidim. To hnisave se pomalinku lepsi. Aspon se mi zda. A jeste bych se zeptala. Co jste po operaci nejvic citily? Me neboli nic. V leze vubec. Ale pri stani ci chuzi me tlaci v levem boku. Tak neprijemne. Jinak uz muzu trochu i zakaslat, uz to tolik neboli.

  • Anonymní
    Rous
    13. 12. 2017

    Ahoj, chápu jak ti je,ale neboj. Mě se to nehojí dobře, poidle doktora prý proto že jsem vegetrarián ? nevím. Ale me to stále krvácelo, dávali mi znovu dren, dvakrat týdně na čištěni což bylo znovu otevřít ránu vymačkat krev a nechgat vytékat. Teď konecně od neděle bez krve ale jak píšeš hnisavé ložiska mám také a to jsem už 22 dní pon operaci. Ještě že to břicho je necitlivé a nijhak to nebolelo. Také mám horší na středu spíše pravou stranu. Zítra jdu na vyndání stehů tak jhsem zvědavá. Ani jsem nechtěla sem psát abych někoho neodradila, ale vidím že nejsem sama ?

  • Anonymní
    Olga549043
    13. 12. 2017

    Jo ja tam taky nic neviděla ale doktor jo a pak ty další co jsem sama tahala šly když jsem to zmackla a Betadinu primo do taho,je fajn ze ma dobry uzaver se spickou to se tam dobre aplikuje.Jo hrůza člověk leží a práce stoji,práce není zajíc ta neuteče,Tak hold jednou to nebude až tak vysperkovane?.Drz se jo a to tahání stehů neboli neboj,to bříško je ještě takové tupé ?.

  • Anonymní
    Martinass
    13. 12. 2017

    Diky za informaci. Ty stehy uz me napadly, ale zadne tam nevidim. 4x denne cistim. Zitra jdu na kontrolu, tak uvidim. Jizvu na leve pulce tela mam nadhernou, skoro zhojenou. Na prave strane je to malinko horsi, je vice zatezovana, na tu stranu vstavam z postele. Dnes jsem 12 dnu po operaci, ale mam pocit, ze uz to trva dlouho. Porad polehavam, ale prestava me to bavit. ? Doma hruza prace pred vanoci a ja nic nedelam. ?

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama