Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Sbírání odvahy k abdominoplastice

Anonymní
hanickoo
Ostrava · Vytvořeno: 25. 10. 2017 · Poslední odpověď 4. 12. 2018

Dobrý večer všem odvážným ženám. Tak tady sedávám večer co večer a dodávám si odvahu vašemi příspěvky a moc se mi líbí,že si takto skvěle dodáváte odvahu,které já potřebuji neskutečně mnoho.Jsem znova objednaná na konzultaci a jestli i z této vycouvám,tak budu do konce života velmi trpět a chodit budu asi kanálama, moc se za sebe stydím,jak vypadám a jak jsem zbabělá.

70 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Lenchen
    4. 12. 2018

    ať máte krásné bříško :)

    Vaší odvahu bych chtěla mít :) Po operaci páteře a následně po porodu...a stálých bolestech zad...a přesto si říkám, že jsem povrchní a rozhazovačná a přesto problém trvá a zvětšuje se a mně ještě asi potrvá abych se odhodlala. Když na to myslím, zrychlí se mi dech a je to v háji.

  • Anonymní
    Rous
    28. 12. 2017

    Mám 5 týdnů po operaci od 21/11 a nosím to od vyndání drenů v nemocnici. Ze začátku jsem to měla na první nebo druhý háčky jak jsem se trefila, teď už to nedám. Dnes k ránu jsem si to mezi nohama rozepla a hned jsem usnula :-) od 6 týdne to už mít nemusím ale co psaly holky tak je to lepší a cítí se s tím lépe, takže budu nosit taky jen bych chtěla už něco pohodlného. Tady pod tím nosím na bokách pod těmi zipy ustřižené pásy z plínek aby mě to tak nedrělo :-))

  • Anonymní
    markeeza
    28. 12. 2017

    No já mám jen 158 a někdy mě to reze taky ?já nevím,jak jsi dlouho po operaci,ale já to ze začátku nenosila nebo ne dlouho,měla jsem pocit,že mi to břicho tolik nedrží a víc mi otekalo a bolelo,teď ho soustavně nosím tak měsíc a na noc jsem měla vždy pas...tak bych mu dala ještě šanci na za nějaký čas?nejdřív jsem taky měla poslední háčky a teď už na nejmenší,což mi před tím přišlo nemožný.

  • Anonymní
    Rous
    28. 12. 2017

    děkuji, tak raději počkám a zeptám se v lednu doktora. jizva se ještě hojí začnu chodit na laser

  • Anonymní
    Rous
    28. 12. 2017

    tak mám to stejné, ale mám to na poslední háček a stejně mě to řeže :-( pořád to tahám dolů, sundala jsem i kšandy. v noci mě to budí, a to mám cca 172 cm nejsem obr ))

  • Anonymní
    markeeza
    28. 12. 2017

    A s vanou netusim.jsem 3m po opce a vanu jsem si ještě nedávala,ale já celkově radši sprchu,tak jestli je jizva zhojena,tak by to asi neměl být problém.

  • Anonymní
    markeeza
    28. 12. 2017

    Já nosím stahovací body od lipoelastic,má to tři úrovně zapínání na klasických velikostech.Je to fajn,hl.pod oblecenim a ze to drzi na miste..Pás už teď nenosím vůbec,ale to až po delší době.

  • Anonymní
    Rous
    28. 12. 2017

    Holky zapomněla jsem se zeptat doktora, nevíte kdy se může do vany? A ještě po opce nosím ty kalhotky mám je na zapínání mezi nohama což mě už dole bolí jak se to zařezává. Příští týden můžu sundat a doporučil mi koupit si stahovačky, máte s tím zkušenosti? Mám doma nové ale jsou to XL a on říkal že mi dá M :-))

  • Anonymní
    Ina263983
    28. 12. 2017

    Paní Marcelo teď jsem si vzpoměla, přede mnou operovali mladíka asi 20 let zhubl jak vy za rok, ležely jsme spolu dva dny na Aru.Nechápala jsem,že je tak v poho, vylézal z postele jako by byl už týden po operaci.Měla byste velkou výhodu, protože by Vám nešily vnitřní svaly - diastáza, která je často právě po dětech,ale jen by Vám dali do pořádku to přebytečné na povrchu, tak jako jemu. Říkal,že je rád,že má tu plácačku pryč a taky to měl na poj. Zdravím

  • Anonymní
    Ina263983
    28. 12. 2017

    Také jsem to četla, myslím Sonia snad se nepletu. I já jsem naprosto spokojená - FN Brno, včera stehy
    a i když je p. Doktorka vytížená, vždy najde termín, včera mě sestra za ní poslala asi na dětské, bylo to hned vedle operačních sálů,chvíli jsem čekala tak jsem si to už v klidu prohlédla i ten můj 12, kde mě operovali. Krásné, nové, vybavené.....jsem vděčná za dobré rady a jela tam a taky vše na pojitovnu.

  • Anonymní
    Rous
    28. 12. 2017

    Marcelko tohle je těžký rozhodnutí. Mě udělali převis u porodu tím, že mi nestáhli dobře tu kůži do jizvy, měla jsem to císařem a ještě jí udělali křivou, tak na jedné straně to vyselo víc. Dnes už předpokládám by tohle neudělali. Ale je pravda že se bříško těhotenstvím vytáhne a pak záleží jak je elastická kůže jak se dokáže stáhnout. Marcelko píšeš že jsi zhubla 64 kilo to jsi borec ale vytahaná kůže musí být asi velká a myslím že po porodu by to tak hrozný už být nemělo. A budeš se i víc hlídat :-)

  • Anonymní
    markeeza
    28. 12. 2017

    Marcello,já mam abdo po dětech,ale ne z důvodu převisu,ale velkého rozeatupu svalů,takže jsem měla vyvalene břicho.Nevim za jak dlouho cca byste třeba chtěla mít děti,ale zkuste to probrat s více odborníky,jestli se kuze stáhne a případne těhotenství ji zase nevytahne, věřím,ze se někde najde slečna,která rapidně zhubla a šla před dětma...proc se trápit,jak tu nekdo psal,je to pak motivace. Ja měla zákrok na pojišťovnu a na nic se nemůžu stěžovat...pooperacni péče super a dr mi psala do zprávy na poslední kontrole,že po půl roce mi výrizne ambulantně boulicky u konce jizvy,pokud se nerozmasiruji,aby to bylo hezké a další případne korekce po roce,kdy si vše sedne.Nekdo tu psal,že po roce uhani dr na soukr klinice skrz korekce,jako vždy je vše o lidech.

  • Anonymní
    Martinass
    28. 12. 2017

    Dobrý den, nedivím se vám, že nevíte jestli do toho jít. Já bych před dětmi do toho také nešla. Mě se převis udělal až po dětech. Zkuste najít nějaké diskuze, se zkušenostmi před těhotenstvím. Je to těžko, když už to člověk podstoupí, nerad by zmařil tu práci. Přeji, správné rozhodnutí.. :-) Já mám abdo udělané také na pojištovnu, hodně to záleží na lékaři. Jen mi přijde, že ta pooperační péče není taková, jak u platících.

  • Anonymní
    jarusik32
    27. 12. 2017

    Marcelko vše je individuální,já bych do toho šla.Chcete se cítit lépe již teď a ne čekat co bude po porodu.treb v trhu naberete jen 10kg které pak shodíte levou zadní.Nemam nikoho kdo neměl vůbec deti,ale znám paní která je 5let po plastice a před měsícem měla druhý porod císařem.prvni porod byl před plastikou.samo že neví jak bude bříško vypadat po,ale co jsem s ní mluvila že bříško je pěkně ke konci tehu.Takze to asi jde.udelala jste velký kus práce,a zasloužilé si odměnu ve formě již krasneho bříška.A čas ukáže co bude dál,a věřím že vy už nikdy nebudete chtít být jako dříve,a pro Vás to bude velká motivace si váhu pak uhlídat.Vse jde když se chce.jdete do toho

  • Anonymní
    marcela628729
    26. 12. 2017

    Dobry den, ja bych moc rada na abdominoplasticu sla, mam i zadanku a pojistovna taky schvalena, jenze lekar me rikal, ze pokud nemam jeste deti, nesel by do toho, jsem z toho spatna, potom me to tezko uz pojistovna uhradi a ta castka od 45 tis je pro me nedosazitelna. Mam velky previs, zhubla jsem 64kg. Byl na tom nekdo pred detma ci proplatila to pojistovna i po detech? Dekuji za odpoved.

  • Anonymní
    Ina263983
    26. 12. 2017

    Já na tom byla stejně kdybych neměla kýlu nikdy bych se neodvážila,musela jsem ji řešit a když už narkoza tak i sešít svaly. Jinak bříško máte hezké, dobře si vyberte operatéra,není jizva jako jizva.

  • Anonymní
    Pejka
    26. 12. 2017

    Ahojky superrrr vysledek dekuji ceka me opka v lednu tak jsem vdecna za kazde fotky pred a po a hlavne tedy fotka jizvy ta me trapi nejvic...davam sem fotky moje pred...kdybych nemela kylu operaci bych neresila, ale takhle vyresime i diastazu kterou mam tedy jen 1cm..

  • Anonymní
    Martinass
    26. 12. 2017

    tak jsem konečně dala do kopy fotky před a po. Jsem 26 dní po operaci. Kvalita fotek teda nic moc, ale rozdíl značný....

  • Anonymní
    Pejka
    25. 12. 2017

    Dobry den jak jste se rozhodla?ja mam prave taky uz v lednu termin a stale vaham...bojim se nejvic te jizvy aby nebyla moc videt...kdyby mel nekdo fotky po miniabdomino a poslal mi do soukr.zpravy aby mi dodaly odvahu budu vdecna...moc dekuji Petra

  • Anonymní
    Rous
    24. 12. 2017

    Leni myslím že bych se nebála o stehy ty potvory drží :-) Pokud ti ale doktor ještě nedovolil na boku spaní tak bych to nezkoušela. Tohle se fakt dlouho hojí a je potřeba aby to pěkně vevnitř přirostl. Já na tom boku mívám taky pořád divný pocity :-)

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama