Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Za jakých podmínek hradí abdominoplastiku zdravotní pojišťovna?

Anonymní
FAQ
Praha · Vytvořeno: 12. 4. 2011 · Poslední odpověď 29. 7. 2021

Mám po dvou nepovedených operacích břišní kýly zdeformované břicho. Nemůžu si však dovolit zaplatit plastickou operaci. Za jakých podmínek hradí abdominoplastiku zdravotní pojišťovna? Moc děkuji za rady

53 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    MarcelaEstheticon
    Doporučený člen
    29. 7. 2021

    Dobrý den Nik123, koukněte na následující odkaz kde jsou odpovědi lékařů na stejný dotaz
    👉 https://www.estheticon.cz/diskuze/abdominoplastika-operace-bricha/abdominoplastika-hrazena-pojistovnou-i70875
    Můžete je přes informační formulář kontaktovat a požádat o více informací. Držím palce a dejte určitě vědět jak operace dopadla.

  • Anonymní
    Nik123
    29. 7. 2021

    Dobrý den chtěla.by se zeptat. Mám za sebou dva císařské řez zůstalo mi obrovské a závislé břicho snažím se cvičit ale.vim že po zhubnutí mi kůže bude viset ještě více. Jak je to potom s odstranění přebytečné kůže hradí to pojišťovna?

  • Anonymní
    JEva1962
    27. 4. 2021

    Dobrý den,
    mám čtyři děti a celkem 7 operací břicha, z toho 4 s velkými jizvami a potřebovala bych abdominoplastiku. Kdo mi ji může předepsat jako pojištěnci VZP a jak se dozvím,zda mi ji opravdu uhradí?
    Díky,
    Eva

  • Anonymní
    Madla786972
    8. 6. 2020

    Jsem rok po operaci a delali mi to v Praze na bulovce skvělý pan Mudr. Martin Skála

  • Anonymní
    Madla786972
    8. 6. 2020

    Dobry den dopadla jsem v čb stejně. Nakonec jsem jela do prahy a vse uhradila pojišťovna. Mám za sebou 3 porody a poslední s dvojcaty. Měla jsem rozestup 14x5 a pupecni kylu. Nevzdavejte to! hodně štěstí

  • Anonymní
    Ivana909601
    6. 6. 2020
    Nejlepší komentář

    Dobrý den pane doktore, při jak velkem rozestupu je indikovana operace? Já jsem 3 roky po 2.porodu, rozestup 3 cm hlavně v oblasti pupku a cvičením se mi ho nedari zmenšit. Břicho je nehezky vyklenute a při predklonu visi... 165 cm. 55 kg.

  • Anonymní
    Madla786972
    8. 4. 2019

    Muzu se zeptat jakou mate pojistovnu a kde cam to budou dělat děkuji

  • Anonymní
    vladislava_v449810
    16. 2. 2019

    Vysadila jsem pečivo, přílohy a zbytečné tuky s cukry. Přidala pohyb a šlo to dolů neuvěřitelně rychle.
    Můžete juknou na můj profil. Mám tam fotky před a po abdominoplastice.

  • Anonymní
    ada780616
    16. 2. 2019

    Děkuji za reakci. Mohu vědět, jak se Vám podařilo zhubnout takové krásné číslo? Děkuji mockrát!!!!

  • Anonymní
    vladislava_v449810
    16. 2. 2019

    Dobry den. Jen z duvodu diastázy ne. Ja mela dokonce i kýlu a ani to nebyl pro Dr důvod operace na pojišťovnu. Původně jsem si ji i tak v Plzni chtela uhradit. Ale při nástupu k hospitalizaci mi Dr zdělil, že jsem anemická a nebude mě operovat. Jela jsem tedy domů s tím, že abdo vzdávám. Ale nevydrželi mė to dlouho. :) Nakonec jsem se rozhodla, že než půjdu na další konzultaci zkusim zhubnout. Za tři měsíce bylo dole 29 kg tuku. Vznikl tak nevzhledný převis. Další kobzultaci jsem zkusila v Praze a odcházela hned domů se schválením abdominoplastiky na pojišťovnu.

  • Anonymní
    ada780616
    16. 2. 2019

    Dobrý den, v Plzni tedy operaci při diastáze na ZP neprovedou? Vy jste se tam byla ptát? Děkuji moc.

  • Anonymní
    michaela_k761400
    25. 11. 2018

    Dobry den, rada bych se zeptala zda take hradí pojišťovna pokud plastiku kdyz nemam rozestup svalu, ale po dvou císařských řezech mam previslou kůži na břiše z důvodu toho ze pan doktor mi u jizvy, kde byl veden císařský rez hodne utahl stehy na jedné straně a je viditelné ze nad touto jízvou mam kvuli tomu previslou kůži . Dekuji za odpověď

  • Anonymní
    Evka642363
    20. 11. 2018

    Zdravim moc prosim o kontaktna vaseho lékaře mam stejny problém a pro obycejnou nemajetnou zenskou neresitelny dekuji moc

  • Anonymní
    vladislava_v449810
    11. 11. 2018

    Ahoj Andy. Nevim zda nebude uz ma rada zbytecna. Musis s tvym problem na plastiku do nejake FN. Ne na soukromou kliniku, tam nikdy nepochodis se zakrokem na pojistovnu. ?
    Ale ani v kazde FN na plastice nepochodis. Napr u nas v Plzni na Lochotine to tez neprovadi. Ale vim, ze abdominoplastika je mozna pri tvem problemu ve FNKV ( tam jsem na ni byla i ja) pak v Motole a co vim tak i na Bulovce.

  • Anonymní
    Shelly22
    27. 8. 2018

    Můžu se zeptat jaký lékař (odbor) ti to může předepsat? Děkuji.

  • Anonymní
    petra670630
    5. 7. 2018

    Dobrý den,
    byla jsem na abdominoplastice v květnu 2018. Při mém dotazu, zda by částku uhradila pojišťovna, se kterou má FN smlouvu, mi bylo řečeno, že pojišťovna hradí jen zákroky po velkém úbytku váhy a velkých převisech kůže. Měla jsem velký rozestup břišních svalů po třech těhotenstvích ukončených císařským řezem a i přesto jsem si operaci hradila. Emailem jsem psala na pojišťovnu, ohledně nějakého vyjádření k proplacení, ale nebylo mi dodnes odpovězeno. Zkusím tam zajít osobně i s účtem, ale předpokládám, že nepochodím. Jen mi není jasné, proč v některých zařízeních jde abdominoplastika s rozestupem břišních svalů na pojišťovnu a jinde prostě ne. Děkuji za odpověď

  • Anonymní

    wild6148000

    2. 7. 2018

    kliknete na uživatelku, které chcete napsat - zobrazí se její profil a tam máte políčko "soukromá zpráva"

  • Anonymní

    wild6148000

    2. 7. 2018

    email jsem smazala z důvodu ochrany soukromí - někdo by mohl zneužít. Kontaktujte se s uživatelkou skrze soukromou zprávu.

  • Anonymní
    Andy720248
    2. 7. 2018

    Dobry den pane doktore, dnes jsem na kliniku volala a pani na recepci mi řekla, že neprovádítr žádný zákrok na pojišťovnu. Prosim o informaci zda to tedy tak je. Mam rozestup brisnich svalů plus pupeční kylu. Děkuji za odpověď. Zdraví Andrea

  • Anonymní
    Andy720248
    2. 7. 2018

    Prosim na které klinice jste byla? Děkuji za odpověď

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama