Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zvětšující se boule nad jizvou

Anonymní
illy
Praha · Vytvořeno: 24. 3. 2020 · Poslední odpověď 26. 3. 2020

Jsem dva měsíce po abdominoplastice, poctivě nosím kompresní pás a 3x denně provádím tlakovou masáž. Nicméně na pravé straně nad jizvou se mi tvoří stále větší ohraničená boule, která je tvrdá a na pohmat i lehce bolestivá. A teď nevím - rozmasírovávat nebo nechat být? Budu moc vděčná za každou radu a předem děkuji.

6 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    illy
    26. 3. 2020

    Dobrý den pane primáři, děkuji za odpověď, nakonec mě objednali již na zítra. :-)

  • Dobrý den,
    bohužel, z fotek na dálku opravdu nelze posoudit. Nutné vyšetřit, obraťte se na pracoviště kde byl zákrok proveden.

    S pozdravem
    Prim. MUDr. Martin Molitor, Ph.D., MBA
    **************

  • Anonymní
    illy
    26. 3. 2020
    Nejlepší komentář

    K přelévání nedochází, spíš bych "bouli" přirovnala k nějaké gelové hmotě nebo želé. :-)

  • Anonymní
    illy
    26. 3. 2020

    Dobrý den pane doktore, moc děkuji za odpověď.

  • MUDr. David Tomášek

    · 26. 3. 2020

    Předpokládám, že dvě fotky jsou přes zrcadlo a jedná se tedy o klenutí na pravé straně. Takto přez internet se to v žádném případě posoudit nedá, může to být výpotek, pokud je tam přelévání, ale je to spekulace. I kdyý Váš lékař změnil místo , není bezejmenný a mužete si jej sehnat sama, nebo se obrátit na pracoviště, kterému jste za výkon platila peníze. Držím palce. Zdraví Dr. Tomášek

  • Anonymní
    illy
    24. 3. 2020

    Ještě si dovolím dodat, že šlo o abdominoplastiku s liposukcí, diastazou a pupeční kýlou.
    Uvědomuji si, že bych měla kontaktovat svého operatéra, ale ten opustil místo, kde jsem byla operována.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama