Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zkušenosti se zvětšením prsou aquafilingem

Anonymní
Veronika630734
Praha · Vytvořeno: 31. 12. 2017 · Poslední odpověď 9. 1. 2020

Dobrý den, má někdo zkušenost se zvětšením prsou pomocí aquafilingu? Jsem po dvou dětech, prsa mám souměrná, ale během mateřství se mi z velikosti B udelaly D a zpět... podle toho vypadají. Je tato metoda vhodná? Jsou někde recenze a ukázky práce? Děkuji!

12 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Justyna733956
    9. 1. 2020

    Ahoj, jsem z Polska. V naší zemi mají ženy po Aquafilling velmi velký problém. záležitost se stala velmi hlasitou, existuje mnoho komplikací. Provozuji skupinu na Facebooku „aquafilling powiķłania“ hledáme lidi zraněné po této operaci, problém je globální. Žádám vás, abyste pro nás přišli do skupiny. promiň, píšu slovník.

  • Anonymní
    Barbora844202
    3. 11. 2019

    Mne sa problemy dostavili az teraz po 5 rokoch :/ tiez by som to uz nechcela

  • Anonymní
    Peggy2
    1. 7. 2019

    Aquafilling mám 3 roky a za mě spokojenost. Je to jako z všeho někdo je spokojený a někdo ne...Jsme každý jiný....

  • Anonymní
    miska791104
    29. 3. 2019

    Nemáte zač ,i já děkuji . Bohužel to ještě bude na dlouhou než se toho konečně zbavím.

  • Anonymní
    Veronika630734
    28. 3. 2019
    Nejlepší komentář

    Teeda! Tak to mě moc mrzí!!! Děkuji moc za Vaši zkušenost!
    Hodně jsem o tom uvažovala, ale již více lidí mě varovalo.

    Jedna paní lékařka mi na konzultaci řekla, že s tím ženy mají velké problémy teď.

    Ať se co nejdříve zahojíte!

  • Anonymní
    miska791104
    27. 3. 2019

    Já mám vlastní zkušenosti. Před 6lety jsem si to nechala udělat a lituji toho do dnes . Krásné prsa vydržela asi 3 měsíce a pak mi začal gel padat z prsou do žeber. Takže jsem měla 4 prsa. Ale to nebylo to nejhorší. Nejhorší je to že už mám za sebou 6 operaci asi 30 punkcí a tak 20 zánětu . A gel furt není úplně pryč . Takže mám zjizvené tělo a nikdo neví co s tím dál . Takže za mě určitě nee

  • Anonymní

    wild6148000

    4. 1. 2018

    Tady se také můžete podívat na hodnocení ostatních pacientek, co už mají a případně jim napsat: https://www.estheticon.cz/chirurgove/lada-novotna#client-reviews

  • Anonymní
    Veronika630734
    2. 1. 2018

    Mám děti 3 a 1,5 roku a nedovedu si představit rekonvalescenci po operaci :(

  • Anonymní
    Veronika630734
    2. 1. 2018

    Moc děkuji! Vůbec jsem nevěděla, kde hledat.
    Na konzultaci jsem zatím také nebyla.
    Samozrejme bylo lakave to neoperativni reseni ?

  • Anonymní
    petra_n211171
    2. 1. 2018

    Názory lékařů celosvětově viz např. odkazy níže + názory plastických chirurgů v ČR, u kterých byla na konzultaci, pamatuji si jen, že se nakonec rozhodla pro MUDr. Payera v Praze. Jestli hodně cvičíte, pak by bylo asi nejlepší zkusit poptat zvětšení prsou implantáty u zkušeného a šikovného "prsaře", pak se dokáže dosáhnout přirozeného a bezpečného výsledku.

    https://www.realself.com/question/israel-il-aquafilling-breast-filler-injection
    https://www.realself.com/question/austria-aquafilling
    https://www.realself.com/question/australia-au-2years-aquafilling-gel-injected-breasts-aesthetician-relative

  • Anonymní
    Veronika630734
    2. 1. 2018

    Dobrý den, děkuji! To je zajímavá informace, kdyz si vezmu, že opěvovaný je tu hlavně kvůli “bezpečnosti” :/ Nevíte kde se to dočetla? U tuku se bojím, že ho zhubnu, hodně cvičím.

  • Anonymní
    petra_n211171
    2. 1. 2018

    Dobrý den, osobní zkušenost nemám, ale kamarádka o tom hodně uvažovala a zjišťovala si a nakonec se rozhodla pro zvětšení prsou vlastním tukem, protože našla, že aquafiling není bezpečný a v některých zemích je dokonce úplně zakázaný.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama