Zkušenosti se zvětšením prsou aquafilingem

Anonymní
Praha · Vytvořeno: 31. 12. 2017 · Poslední odpověď 9. 1. 2020

Dobrý den, má někdo zkušenost se zvětšením prsou pomocí aquafilingu? Jsem po dvou dětech, prsa mám souměrná, ale během mateřství se mi z velikosti B udelaly D a zpět... podle toho vypadají. Je tato metoda vhodná? Jsou někde recenze a ukázky práce? Děkuji!

12 komentářů

Justyna733956
    9. 1. 2020

Ahoj, jsem z Polska. V naší zemi mají ženy po Aquafilling velmi velký problém. záležitost se stala velmi hlasitou, existuje mnoho komplikací. Provozuji skupinu na Facebooku „aquafilling powiķłania“ hledáme lidi zraněné po této operaci, problém je globální. Žádám vás, abyste pro nás přišli do skupiny. promiň, píšu slovník.

Barbora844202
    3. 11. 2019

Mne sa problemy dostavili az teraz po 5 rokoch :/ tiez by som to uz nechcela

Peggy2
    1. 7. 2019

Aquafilling mám 3 roky a za mě spokojenost. Je to jako z všeho někdo je spokojený a někdo ne...Jsme každý jiný....

miska791104
    29. 3. 2019

Nemáte zač ,i já děkuji . Bohužel to ještě bude na dlouhou než se toho konečně zbavím.

28. 3. 2019
    Nejlepší komentář

Teeda! Tak to mě moc mrzí!!! Děkuji moc za Vaši zkušenost!
    Hodně jsem o tom uvažovala, ale již více lidí mě varovalo.

Jedna paní lékařka mi na konzultaci řekla, že s tím ženy mají velké problémy teď.

Ať se co nejdříve zahojíte!

miska791104
    27. 3. 2019

Já mám vlastní zkušenosti. Před 6lety jsem si to nechala udělat a lituji toho do dnes . Krásné prsa vydržela asi 3 měsíce a pak mi začal gel padat z prsou do žeber. Takže jsem měla 4 prsa. Ale to nebylo to nejhorší. Nejhorší je to že už mám za sebou 6 operaci asi 30 punkcí a tak 20 zánětu . A gel furt není úplně pryč . Takže mám zjizvené tělo a nikdo neví co s tím dál . Takže za mě určitě nee

wild6148000

4. 1. 2018

Tady se také můžete podívat na hodnocení ostatních pacientek, co už mají a případně jim napsat: https://www.estheticon.cz/chirurgove/lada-novotna#client-reviews

Mám děti 3 a 1,5 roku a nedovedu si představit rekonvalescenci po operaci :(

2. 1. 2018

Moc děkuji! Vůbec jsem nevěděla, kde hledat.
    Na konzultaci jsem zatím také nebyla.
    Samozrejme bylo lakave to neoperativni reseni ?

petra_n211171
    2. 1. 2018

Názory lékařů celosvětově viz např. odkazy níže + názory plastických chirurgů v ČR, u kterých byla na konzultaci, pamatuji si jen, že se nakonec rozhodla pro MUDr. Payera v Praze. Jestli hodně cvičíte, pak by bylo asi nejlepší zkusit poptat zvětšení prsou implantáty u zkušeného a šikovného "prsaře", pak se dokáže dosáhnout přirozeného a bezpečného výsledku.

2. 1. 2018

Dobrý den, děkuji! To je zajímavá informace, kdyz si vezmu, že opěvovaný je tu hlavně kvůli “bezpečnosti” :/ Nevíte kde se to dočetla? U tuku se bojím, že ho zhubnu, hodně cvičím.

petra_n211171
    2. 1. 2018

Dobrý den, osobní zkušenost nemám, ale kamarádka o tom hodně uvažovala a zjišťovala si a nakonec se rozhodla pro zvětšení prsou vlastním tukem, protože našla, že aquafiling není bezpečný a v některých zemích je dokonce úplně zakázaný.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!