Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nesouměrná prsa po augmentaci

Uzivatel
16. 10. 2007 · Poslední odpověď: 22. 10. 2007

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jsem čtyři týdny po augmentaci.Už před zákrokem jsem měla pravé prso větší a zůstalo to tak i teď.Je možné do budoucna nechat si do levého vložit implantát větší velikosti?

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 22. 10. 2007
Dobrý den,pokud je již asymetrie prsů před operací,tak zůstává většinou i po augmentaci.Rozdílná velikost implantátů se používá jen u výraznějších asymetrií.S pozdravem MUDr.Hubert Topinka-LD ********
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Hradec Králové . 17. 10. 2007
Dobrý den, možné to samozřejmě je, ale vždy je nutno zvážit, zda použití různě velkých implantátů bude ve prospěch věci. Většinou se tohoto postupu využívá až při výrazně nápadných asymetriích. Těch méně nápadných či nenápadných je totiž drtivá většina. Srdečně zdravím.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
MUDr. Robert Remeš
Chrudim . 17. 10. 2007
Dobrý den. V takovém případě jde vždy o určitý kompromis mezi tvarem, velikostí, chováním prsu, ... Určitá asymetrie je daná od přírody vždy. Takže, je-li rozdíl takový, že stojí za to obětovat např. přirozený pohyb prsu, možné to je. Ale myslím, že tohle zvažoval operatér už při konsulaci před prim. operací. Nashledanou, dr. Remeš
Premium
MUDr. Libor Polák
3 adresy v Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj... . 17. 10. 2007
Dobrý den.Asi by to mohlo jít,avšak posouzení v rámci konzultace je nutné.S pozdravem,MUDr.Libor Polák, *********
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 16. 10. 2007
Milá Michaelo,teoreticky ano,přesně Vám to řekne Váš operatér.Nevím ale,z jakého důvodu již nebyla použita rozdílná velikost implantátů.Zdraví dr vraspírová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Tvrdnutí prsů po augmentaci

Jana304564
Jana304564
15. 12. 2015 · Poslední odpověď: 22. 12. 2015

Jem čtyři měsíce po augmentaci, implantát pod sval. Prsa mi během dne bez příčiny ztvrdnou, po masáži opět měknou. Pravý prs mám pořád bolavější a když s ním pohybuji, cítím "drhnutí". Je to běžné, v rámci hojení, nebo už bych se měla obrátit na lékaře? Děkuji.

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
MUDr. Patrik Paulis
Praha . 15. 12. 2015
Nejlepší odpověď
Dobrý den, určitě bych navštívil lékaře, u kterého jste zákrok podstoupila, doba hojení je cca 2 měsíce a pokud cítíte i bolest, vyhledejte ho co nejdříve. Já osobně bych Vám doporučil i sono prsou. Zůstávám s pozdravem, PP
WhatsApp
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 6. 2016
Zvětšení rtů
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 8. 2023
Labioplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 10. 4. 2007
Rhinoplastika
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 11. 10. 2012
Rhinoplastika
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 4. 2013
Botulotoxin
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 2. 2020
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 11. 2015
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 10. 2014
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 9. 12. 2018
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 12. 2007

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi