Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nespokojenost s augmentaci vč modelace

kovarovadana
kovarovadana
17. 10. 2016 · Poslední odpověď: 28. 6. 2023

Dobry den, mohu znat nazor odborniku na moji augemtaci vcetne modelace? Nejsem spokojena, sla jsem na plastickou operaci aby moje prsa byla skvela. Nyni ma jizvy a za prsa se stydim stale. Jedno vyse jedno nize, moje leva bradavka je nesoumerne oriznuta, kazde prso je proste jine a navic me prijdou stale povisle. Mam nyni necely rok od operace. Pridavam i foto pred. Moc dekuji za nazory

Reklama

odpovědí (7)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 17. 10. 2016
Nejlepší odpověď
Nejste-li spokojena, požádejte operatera o korekci. Při pohledu na fotodokumentaci bych se i já o to pokusil(a). Upřímně řešeno, ale Vaše prsa před výkonem, z mého pohledu, vůbec nebyla špatná a já, kdybyste byla "moje", tak bych Vám to "zatrhl" :-)
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,

Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
FORMÉ Clinic
Praha . 28. 6. 2023
Dobrý den. Pokud nejste spokojena, promluvte si se svým lékařem. Zkuste přesněji vyjádřit Vaši představu a ubezpečte se, že lékař Vám rozumí. Ne úplně vždy se dá očekávání splnit. Jiný lékař by Vás operovat mohl taky, je to ale vždy težší situace.. S pozdravem a hezký den přejeme, Formé clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Čili druhý výkon..., a to jsme zase někde jinde než při primooperaci. A znovu podotýkám, že nelze v žádném případě srovnávat. Jeden výkon, dvě pacientky, dva rozdílné výsledky.
I.M.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
To nejde přes fotky zjistit, ale připouštím, že to tak může být. Domluvte se dál se svým operatérem. Nebudu určitě hodnotit nároky či nenároky nějakých reklamací, nejsem k tomu v žádném případě kompetentní.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Závisí na předoperačním stavu, pevnosti a zejména množství žlázy, velikosti implantátů, míře poklesu prsou, apod. Obecně: malé implantáty a větší míra modelace na žlázově bohatých prsou V JEDNÉ DOBĚ znamenají vždy pokles. Modelace je prostě výkon, který, ať děláte, co děláte, vždycky nějakým poklesem končí. Já bych takový výsledek, který je u vás, prostě očekával.
Asi lepší výsledek lze očekávat u výkonu dvojdobého, ale to je jiná kapitola....
Ivo Menšík
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den,
pochybuji, že by vás chirurg před výkonem neupozornil na rozsah jizev. Jejich kvalitu může ovlivnit jen těžko. Rovněž asymetrie dvorců u kombinovaného výkonu augmentace s modelací nejsou výjimkou. Určitě lze na vašich prsou provést jisté korekce k symetrizaci, ale očekávání plných, napnutých, kulatých, vysoko uložených prsou vzhledem k vašemu předoperačnímu stavu by byla až naivita. Nevím, možná největší chybou byla komunikace mezi vámi a operatérem a planá nerealistická očekávání.
S pozdravem,
Ivo Menšík
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 17. 10. 2016
Na to takto nelze odpovědět. Byla by to věc objektivizace situace jiným lékařem, resp. znalecký posudek což už je právní záležitost. Mně kdyby přišla nespokojená klientka a já bych měl pocit, že nespokojenost klientky je v mé režii určitě bych jí operoval v rámci ceny první operace. Tedy doporučuji se v klidu k Vaším operatérem domluvit.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Modelace prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 5. 2023
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 2. 2022
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 8. 2022
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 2. 2014
Abdominoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 3. 2022
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 2. 2023
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 2. 2020
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 11. 2018
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 12. 2022
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 25. 12. 2021

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi