Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Kdy je tvar definitivní?

Anonymní
Lucka4103
29. 3. 2009 · Poslední odpověď: 29. 7. 2012

Dobrý den, chci se zeptat, jsem 6 týdnů po reoperaci prsu, měla jsem ho o 1,5 cm níž než druhé. Jak dlouho bude trvat, než si sedne a budou si obě podobné? U opravovaného mám bradavku o trošku výš a dolní polovina je větší. Jinak výškově jsou obě stejné.

Reklama

odpovědí (8)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dobrý den. Po 3 měsících bývá výsledek augmentace považován za trvalý. Zdraví Mudr. Šulcová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den, pokud operatér vyrovnal asymetrii, asi vložil do menšího prsu větší implantát, který bude více klesat. Měla by jste za ním jít na kontrolu a jestli vám to vadí, pak na modelaci. Za Body kliniku Brno Dr. Zimovčáková
MUDr. David Tomášek
Praha . 23. 10. 2011
Bude to patrně takzvaně v rámci fysiologické asymetria a 3 roky po výkonu nejspíš normální. Ideální bude opravdu probrat situaci se svým operaterem. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 20. 10. 2011
Dobrý den, žádná operace nezastaví stárnutí tkání a i prsa bez operace poklesnou, natož prsa zvětšená, tedy těžší o vložený implantát. Na místě je asi kontrola u operatéra a nalézt vhodný způsob korekce. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Janka Točíková
Praha . 20. 10. 2011
Asi by bylo dobré zajít na kontrolu za tím ,kdo Vás operoval,zřejmě nechodíte na roční kontroly.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 20. 10. 2011
Dobrý večer.
"Normální" to asi je, protože každá polovina těla je jiná, jinak se hojí, jinak stárne.Pokud ale Vaše ňadro ztratilo půvab augmentaci nabytý, bude pravděpodobně potřebovat opravit /modelace ?/. Rozhodne klin.vyš.u konzultace a Vaše přání.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 3. 4. 2009
Vážená slečno,
po 6 týdnech od operace je již stav prakticky definitivní. Neznám Váš výchozí stav, nemám k dispozici fotografie. Jistě by Vám měl
všechny Vaše dotazy zodpovědět Váš operatér, ten Vaši situaci zná nejlépe.
Srdečně Vás zdravím,
prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSc., plastický chirurg.
Premium
MUDr. Robert Remeš
Chrudim . 30. 3. 2009
Dobrý večer. Po reoperaci bude otok jistě přetrvávat déle, než při primárním zákroku. Píšete, že nyní jsou prsy ve stejné výšce, ale bradavky stejně vysoko nejsou. Musel být tedy předoperačně jeden prs výše, nebo menší. Potom je třeba s určitou pooperační asymetrií počítat. Ale, určitá asymetrie je přirozená. Nashledanou, dr. Remeš

Související dotazy

Profil implantátu

Lucy208289
18. 11. 2013 · Poslední odpověď: 2. 12. 2013

Dobrý den, byla jsem si jistá, že jsem dostala vysoký profil, protože jsme se na něm domlouvali na konzultaci, před operací mi doktor neříkal co bude dávat za profil a nenapadlo se mě na to ptát, když jsem si byla jistá, že dostanu vysoký. V kartičce od implantátů mám napsáno REF 80, mám eurosilicony, je to 240cc. Podle toho co jsem našla na internetu, je to nízký profil. Mám pod prsama 67 cm. Vypadalo by to s vysokým profilem jinak, byly by větší?

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Dobrý den,

souhlasím s kladnými reakcemi. S výsledkem můžete být 100% spokojena.

Pěkný zbytek dne,

Bc. Petra Řehořková
Petra Clinic, Klinika estetické medicíny
************
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Operace očních víček
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 23. 3. 2016
Liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 8. 2023
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 3. 2018
Injekční výplně
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 8. 2011
Laserová dermatologie
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 31. 5. 2013
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 5. 2007
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 6. 2009
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 3. 7. 2019
Laserová dermatologie
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 1. 2018
Liposukce
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 24. 7. 2017

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi