Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nejnižší cena augmentace

Uzivatel
12. 4. 2007 · Poslední odpověď: 18. 4. 2007

Dobrý večer, v ceníku se pohybují ceny zvětšení prsou od čtrnácti tis. dále se ale píše, že nejlevnější implantáty jsou za osmnáct tis. jak to tedy ve skutečnosti je s cenou operace? Děkuji

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
3 adresy v Jihočeský kraj . 18. 4. 2007
Dobrý den E.R., cena zvětšení prsů pomocí implantátů na našem pracovišti je následující: Operace 14.000,-Kč včetně anestezie, pobyt 3 dny (2.700,-Kč), elastické prádlo do 1.000,-Kč, cena implantátů dle typu a výrobce 21.OOO,- až 42.000,-Kč. S pozdravem MUDr.Pavel Kurial (*******)
Premium
Praha . 13. 4. 2007
Ceny za zvětšení prsů v ceníku jsou uvedeny za OPERAČNÍ ZÁKROK, k ceněse dále připočítávaá cena implantátů dle výběru a doporučení lékaře, cena celkové anestezie, hospitalizace a speciální pooperační podprsenky, tudíž orientačně se kompletní cena tohoto typu zákroku může pohybovat, dle typu kliniky a implantátů cca od 45 000,- do 80 000,-Kč.
Hradec Králové . 12. 4. 2007
Dobrý den, cena většinou zahrnuje několik položek. Bývá to cena jednoho páru implantátu + cena za implantaci + cena za anestezii + cena za hospitalizaci + cena za elastické prádlo. Srdečně zdravím.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Operace asymetrie augmentovaných prsou

Ladislava
Ladislava
22. 1. 2018 · Poslední odpověď: 24. 1. 2018

Dobrý den je mi 50 let a před deseti lety jsem podstoupila operaci prsou zvětšeni , ale prave prso jsem vubec nemela jen leve a to velikost asi dvojky . Prsa ted mam obe ale to leve je vetší a i soumernost bradavek je jine a tak se chci optat tda by se dalo to větší prso přispusobit tomu menšímu . V podprsence to videt není ale bez ní je to vidět . Moc děkuji . Také by mě zajímala cena rakového zákroku .

odpovědí (8)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 24. 1. 2018
Nejlepší odpověď
Dobrý den, Ladislavo,

orientační cena plastické operace poprsí se u nás pohybuje od 39 900 Kč. Doporučuju Vám osobní a nezávaznou konzultaci. Tam dokážeme stanovit přesnou cenu zákroku.
S pozdravem,

MUDr. Jiří Borský, PhD.


Vliv velikosti vlastních prsou na velikost vloženého implantátu

Martina915411
Martina915411
29. 5. 2020 · Poslední odpověď: 8. 7. 2020

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jakou roli hraje vlastní velikost prsou (základ tkáně který mám) při možnostech a volbě velikosti implantátů. Lze říci, že když mám relativně větší vlastní prsa (a tedy více tukové tkáně v prsou), mohu volit větší implantát a výsledek bude přirozený?

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 8. 7. 2020
Máte-li košík C/D pak se divím, proč chcete větší prsa, co Vás k tomu vede....
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Reálná cena za kompletní zvětšení prsou

marrysek7
marrysek7
9. 9. 2019 · Poslední odpověď: 27. 9. 2019

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, všude čtu ceny od ....Kč, kolik ale reálně žena zaplatí za zvětšení prsou s průměrnou cenou implantátů a když nechci obří implantáty vč. všech poplatků. Děkuji za odpověď.

odpovědí (7)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Nejlepší odpověď
Dobrý den, paní Marrysek,
proběhlo zde hodně cenových nabídek. My Vám nabízíme přesnou cenu, pokud nám zašlete Vaši fotografii a my okamžitě zhodnotíme, co je pro Vás vhodné typově i velikostně, rovněž Vám pošleme konečnou finanční nabídku i termíny, a samozřejmě časový harmonogram.

S pozdravem
Klinika Altos
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 1. 2010
Odstranění vrásek
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 12. 2012
Radiofrekvence
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 10. 2013
Liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 5. 2012
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 11. 2018
Rhinoplastika
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 28. 3. 2012
Injekční výplně
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 19. 9. 2012
Labioplastika
15 odpovědí, nejnovější odpověď: 8. 5. 2012
Botulotoxin
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 12. 2014
Odstranění podbradku
Žádné odpovědi

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi