Chemicky - biochemický peeling

Chemicky - biochemický peeling

M0909  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
Dobrý den, všude se píše, jak je chemicky peeling neškodná věc a jak dokáže efektivně vyřešit různé problémy (póry, akné, Pigment). Zajímalo by me, jestli mate stejný názor i na tzv.biochemicky peeling-stejná aplikace, jenže se používá silnější směs, kdy po kůře je pleť úplně ruda, vrásčitá, seschla, olupujici se téměř jako svlékání hada. Výsledkem je rozjasnena pleť, babyface.
Otázkou je, není tento zákrok až moc agresivni?

Předem děkuji za odpověď nějakého detmatologa.
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie  |  Premium member  |  Praha, Brno, Ostrava Bratislava
  • 400 odpovědí
  • 100 Likes
Dobrý den,
na naší klinice máme dlouhodobé zkušenosti s chemickým peelingem. Je velmi bezpečnou a zároveň účinnou léčebnou a zkrášlovací metodou, která mnohdy může nahradit i jiné, mnohem finančně nákladnější ošetření.Trvá pouze několik minut a používá se při něm peelingová směs ze speciálních přípravků s obsahem kyseliny glykolové (AHA). Kyselina glykolová je přírodní látka získaná z cukrové třtiny, používaná v různých koncentracích.

Pro více informací nebo se objednat na konzultaci můžete na tel. čísle  227 ... Zobrazit číslo  227 ... Zobrazit číslo 227 777 777  Telefon  Telefon nebo e-mailem info@yesvisage.cz

S pozdravem
MUDr. Drahomíra Jarošíková
www.yesvisage.cz

Poraďte se s odborníkem v oboru Chemický peeling

Související recenze a zkušenosti

Maruska 26.9.2017
Spokojený/á

Včera jsem podstoupila ošetření v Amaryllis ošetření. Šla jsem tam s cílem zlepšit stav pleti, přeci jenom třicítka na krku :D a také mě poslední dobou trápí trošku pigmentace v obličeji - začínají se mi víc dělat a teď ... Více 

1 Like   2 Komentářů  
Ankyra 9.4.2015
Spokojený/á

S paní doktorkou jsem maximálně spokojená!!! Je opravdový profesionál s šikovnýma rukama a estetickým cítěním a zároveň milý a ochotný člověk, který vám poradí, co je pro vás nejlepší. Cca před rokem a půl jsem podstoupi... Více 

2 Likes   1 Komentář  

Chemický peeling - Související videa

Doktor ve Vašem okolí