Chemicky peeling po ošetření frakčním laserem

Chemicky peeling po ošetření frakčním laserem

Touch9525  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den, je to přesně týden, co jsem podstoupila ošetření obličeje frakcnim laserem. Kdybych se do konce zimy ještě rozhodla podstoupit chemicky peeling, za jak dlouho bych na toto ošetření mohla jít? Mám velký problém s ucpavanim poru po celém obličeji, bohužel frakční laser mi s tímto problémem moc nepomohl, byť to byla už 2. Navsteva.. děkuji
Klinika estetické medicíny Petra Clinic  |  Premium member  |  Praha, Karlovy Vary
  • 553 odpovědí
  • 66 Likes
Tato problematika se řeší velmi individuálně. Je potřeba posoudit stav pleti po ošetření a zvolit následnou vhodnou péči. Existují již daleko šetrnější metody, než chemický peeling. Srdečně Vás zvu na konzultaci.
Petra Řehořková
MUDr. Nina Koutná  |  Premium member  |  Dermatovenerologie  |  Praha
  • 201 odpovědí
  • 88 Likes
Dobrý den, postupuje se vždy individuálně. Asi je škoda, že jste absolvovala druhé ošetření, pokud již po prvním nebyl výsledek pro Vás uspokojivý. Obecně ale, týden po ošetření je příliš brzy hodnotit výsledek, je vhodné vyčkat 2 až 3 měsíce.
Ohledně ucpávání porů, volila bych spíše dermatologické preparáty na domácí aplikaci dlouhodobě, případné estetické metody by měly být jen nikoliv nutným doplňkem.
Vrozené individuální vlastnosti kůže ale zcela změnit samozřejmě neumíme.
Příjemný den,
MUDr. Nina Koutná, dermatolog, Klinika GHC Praha

Poraďte se s odborníkem v oboru Chemický peeling

Související recenze a zkušenosti

Maruska 26.9.2017
Spokojený/á

Včera jsem podstoupila ošetření v Amaryllis ošetření. Šla jsem tam s cílem zlepšit stav pleti, přeci jenom třicítka na krku :D a také mě poslední dobou trápí trošku pigmentace v obličeji - začínají se mi víc dělat a teď ... Více 

2 Likes   2 Komentářů  

Chemický peeling - Související videa

Doktor ve Vašem okolí