Chemický peeling X Dermolissage

Chemický peeling X Dermolissage

RenataP  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den, má dermatoložka mi doporučila chemický peeling. Po vysazení HA se mi velmi zhoršila pleť až do horšího stádia akné. Dočetla jsem se však také o metodě čištění Dermolissage. Zajímalo by mě, která z těchto metod je na aknózní pleť účinnější?
Klinika Laser Esthetic  |  Premium member  |  Praha
  • 584 odpovědí
  • 109 Likes
Dobrý den,
akné je tak složitá kožní diagnosa, že nelze určit a již vůbec ne po internetu, jaká metoda bude vhodná pro léčbu právě ve Vašem případě. Rozhodně k léčbě není možné využít jen jednu, nebo druhou metodu. K tomuto problému je nutné přistupovat komplexně a při léčbě využívat zpravidla jak místní, tak někdy celková ATB, případně retinoidy atp., fototerapie, (laser, modré a červené světlo), chemický peeling, nebo dermolissage, toto vše na naší klinice vzájemně kombinujeme, dle vhodnosti pro daný nález na pokožce. Nelze proto s určitostí říci, že dermolissage, nebo chemický peeling je právě pro vás to vhodnější. Nutno ještě podotknout, že léčba akné výše uvedenými prostředky je časově i finančně náročná, tudíž i tyto skutečnosti je nutné s pacientem probrat a léčbu přiměřeně přizpůsobit možnostem, pokud ovšem není léčba prováděna na úhradu zdravotní pojištovny.
S pozdravem
MUDr. Simona Bedřichová
www.laseresthetic.cz
Klinika estetické medicíny Petra Clinic  |  Premium member  |  Praha, Karlovy Vary
  • 553 odpovědí
  • 66 Likes
Hezký den,
určitě je třeba se podívat na přesný stav pleti a lékař určí správný postup. Metod existuje skutečně velmi mnoho. Doporučuji osobní nezávaznou konzultaci.
Mgr.Petra Řehořková
MUDr. Xenie Kučerová  |  Basic member  |  Liberec
  • 92 odpovědí
  • 28 Likes
Dobrý den,
takto na dálku se velmi těžko určuje, která metoda je nejvhodnější právě pro vás. Vždy ji určujeme podle individuálního stavu pokožky. Každopádně, jak už psala kolegyně níže, léčba akné je velmi komplexní záležitost, a aby byla skutečně účinná, je nutné k ní tak přistupovat. Obvykle lokálně aplikujeme retinoidy, antibiotika nebo antiseptika. Při celkové léčbě HA, antibiotika nebo retinoidy. Pro urychlení léčby aktivního zánětu vám mohu vřele dooručit biostimulační laser. Chemický peeling také hojení urychlí, ale lze jej aplikovat jen u mírného aktivního zánětu. Tedy jak vidíte, možností je spousta, ale opravdu je nutné řešení ušít vám na míru.

Krásný den!

MUDr. Xenie Kučerová
SKIN CARE Liberec
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Body&Face clinique  |  Basic member  |  Praha
  • 63 odpovědí
  • 22 Likes
Dobrý den, bohužel u akne nikdy nelze předem s určitostí říci, která z metod bude pro řešení Vašeho problému ta pravá. Ze zkušenosti s mnoha "antiakne" ošetřeními, které naše klinika nabízí, mohu konstatovat, že ideální je většinou kombinace různých druhů ošetření, tedy jak chemický peeling tak různé druhy a metody dermabraze a laserů. Také je zapotřebí upozornit, že léčba akne je vždy "běh na dlouhou trať" . Mohu Vám nabídnout nezávaznou konzultaci a na ní pak můžeme sestavit program přímo pro Vaši pleť. Ošetření nejsou hrazena pojišťovnami ale naše klinika je nabízí za velmi rozumné a dostupné ceny. Hezký den, Mgr. Pavlína Blažek XXXXXXXXXXXXXXXXX

Poraďte se s odborníkem v oboru Chemický peeling

Související recenze a zkušenosti

Maruska 26.9.2017
Spokojený/á

Včera jsem podstoupila ošetření v Amaryllis ošetření. Šla jsem tam s cílem zlepšit stav pleti, přeci jenom třicítka na krku :D a také mě poslední dobou trápí trošku pigmentace v obličeji - začínají se mi víc dělat a teď ... Více 

2 Likes   2 Komentářů  

Chemický peeling - Související videa

Doktor ve Vašem okolí