Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Operace cysty na prstě

Anonymní
liborroudne
Písek · Vytvořeno: 4. 3. 2013 · Poslední odpověď 12. 12. 2019

dobrý den,jak probíhá operace cysty 4prstu levé ruky?

6 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    sona855504
    12. 12. 2019

    dobry den .
    ptala jsem se doktorky jak mi vznikla cysta a ona mi odpovedela to se stane prosim Vas proc cysta vznikne

  • Anonymní
    Zdenda764215
    8. 12. 2018
    Nejlepší komentář

    Dobrý den,včera mě zjistili - Prostá cysta vel.9x7 mm v bazi zákl.článku 4 prstu.Naznač.drobná zobáčkovitá exostosa při radiovolárním okraji hlavičky 3.MTC,mohu vědět co to znamená,dekuji za odpověď.

  • Anonymní
    liborroudne
    7. 3. 2013

    Děkuji za podrobné vysvětlení a odborný výklad.Přeji hodně pevných nervů.

  • Doc. MUDr. Martin Molitor, Ph.D., MBA

    · 7. 3. 2013

    Dobrý den,
    v tom případě se může jednat o kostní cystu a pak se dá těžko vyjádřit k výkonu. Pokud je tato cysta větší, pak může být operace i v narkóze, hospitalizace a přirozeně delší doléčování.
    Přeji hodně zdaru.

    M.Molitor

  • Anonymní
    liborroudne
    6. 3. 2013

    děkuji za odpověď,zatím nemám pořádně stanoveno jaká cysta,jen vím že je ve4prstu,3článku levé ruky na vnitřní strane a musí se místo ni vložit nejaká kostička.tak jsem hledal bližší popis výkonu.děkuji

  • Doc. MUDr. Martin Molitor, Ph.D., MBA

    · 5. 3. 2013

    Dobrý den,
    pokud nevím přesně o jakou cystu se jedná, pak se dá těžko vyjádřit. Nicméně předpokládám výkon v místním umrtvení a ambulantně, materiál se odešle na histologii, doléčování cca 2 týdny a další dva týdny postupná rehabilitace do plného zatížení ruky.
    S pozdravem
    M.Molitor

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama