Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Tmavé kruhy pod očima

Uzivatel
6. 8. 2007 · Poslední odpověď: 6. 7. 2013

mam 22 let,ale od detstvi mam obri tmave kruhy pod ocima pokud si nedam vrstvu make-up tak lide okolo si mysli, ze jsem nemocna nebo po narocnem vecirku. Mohli byste mi poradit co s tim, dekuji.

Reklama

odpovědí (10)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 6. 7. 2013
Kolega Záruba má pravdu. Nelze takto po netu vysvěltivat konkrétně Váš problem. Obraťte se na zkušeného plastického chirurga a zajděte na konsultaci. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Vážená paní,
problém který poisujete obvykle vyžaduje kombinaci různých metod - chirurgických i dermatologických. Museli bychom vše konkrétně posoudit při konzultaci. Mohu Vám nabídnout bezplatnou konzultaci na našem pracovišti, abychom posoudili a nabídli, co by přicházelo v úvahu.
Dr. Záruba - Ústav estetické medicíny
MUDr. Josef  Hrbatý
Karlovy Vary . 15. 8. 2012
dobrý den,
jsem dr.Hrbatý, plast.chir z Brna, jednalo by se o korekci dol víček s korekcí podkožních tkání. U mladších klientů, kteří nemají kožní nadbytky a není nutná redukce kůže, pak se jedná o transkonjunktivální přístup-tedy přes spojivku bez jizvy na kůži dol. víčka. Tím se dá odstranit kruh pod očima ve smyslu propadliny, která se vyplní těmito podkožními tkáněmi.
Pokud se týká pigmentací, tak tento problém doporučuji řešit kvalitní kosmetikou, protože kůže dol. víček v této lokalitě je hodně tenká a ošetření laserem by nemuselo dopadnout ideálně. Cena operace se pohybuje v rozmezí cca od 7900 do 8900Kč
zdravím, dr.Hrbatý
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den, doporučuji osobní konzultaci u plastického chirurga. Za Body kliniku Brno dr. Zimovčáková
MUDr. David Tomášek
Praha . 11. 5. 2012
To se musí vidět a sáhnout si, tedy poslaná fotodokumentace je na nic. Otázka je zda je to jen tenká kůže s malým množstvím podkožního tuku a k tomu je dobrý právě ten "lipografting", který popisuje kolega Vrbický, nebo zda by nebylo lepší snížit klenutí způsebené tukem v očnici, který se někdy i u mladých valí zevně a vytváří tak tmavý stímn na dolních víčkách.
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 11. 5. 2012
Dobrý den
Na naši klinice máme dlouholeté dobré zkušenosti s aplikací vlastního tuku do kruhů pod očima.Více se dozvíte na našich www stránkách.
s pozdravem Dr. Vrbický
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 15. 3. 2012
S tímto typem zákroků určených ke korekcím tmavých kruhú pod očima máme na naší klinice v Ostravě dobré zkušenosti již hodně přes deset let. Je však třeba upozornit na to, že toto operační řešení tmavých kruhů pod očima lze využít pouze a jen u pacientek,u kterých se s tmavými kruhy pod očima také vyskytují současně vystouplé tukové oční váčky - pokud nejsou pak tento zkrok nelze pacientkám bez vystupujících tuk. váčků provést.Velmi varuji před jakoukoliv aplikací injekčních výplňových materiálů do této oblasti- doposud jsem neviděl dobrý výsledek a naopak se tkávám s pacientkami,kterí přicházejí s komplikacemi po injekčních aplikacich do oblasti dolních víček.Přeji hezký den MUDr.Lucák,Ostrava
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
MUDr. Patrik Paulis
Praha . 21. 10. 2011
Poměrně často se stává, že mě navštíví mladé slečny s kruhy a „pytli“ pod očima. Mnoho plastiků je odmítá a dermatologové používají výplně.. existuje ale jediný lék, který skutečně funguje a klasická plastika dolních víček to není – tu NEDOPORUČUJI – mít ve Vašich letech pod dolními víčkami jizvu je neestetické a hlavně zbytečné.
Premium
MUDr. Patrik Paulis
Praha . 13. 10. 2011
Elegantní, dlouhodobé a ALL in one řešení je, když provedeme tzv. transconjuktivální blefaroplastiku dolních víček (přes spojivku), spojenou s lipofillingem (výplň vlastním tukem) a laserovou rejuvenací (omlazení) dolních víček.

Jak probíhá zákrok?
V krátké celkové narkóze o délce cca 10min laserem uděláme ve spojivce /zevnitř dolního víčka/ kraťoučký řez a vytáhneme jim přebytečný tukový polštářek, který dělá ty nehezké otoky. Posléze vlastní tuk pouze přemístíme tam, kde je potřeba – tím vytvoříme mezi okosticí a kůží, vrstvičku a tak již cévy nedělají ty tmavé otoky.. a na závěr také lehce zbrousíme laserem jemné vrásečky.
MUDr. Michael  Entner
MUDr. Michael Entner
27. 8. 2007
Urcite je mozno tento stav zlepsit implantaci vlastniho tuku.
Mate-li zajem, domluvte si konzultaci na klinice Esthe.
S pozdravem M.Entner
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Nerovnosti po minifaceliftingu

Elen
9. 2. 2015 · Poslední odpověď: 31. 3. 2016

Dobrý den! Jsem 4 týdny po minifaceliftingu, po opadnutí otoku jsem dost na rozpacích. Spodní část obličeje kolem čelisti je pěkně vypnutá (o to mi taká šlo), nicméně ve tvářích, hlavně spodní části mám zatuhlá místa. A jelikož v obličeji mám minimum tuku, je to znatelné na pohmat a při večerním osvětlení i na pohled.Zatím provádím tlakové masáže, doufám že zatuhlinyi půjdou rozmasírovat Navíc pod očima se mi drží váčky, nebo spíš menší otoky, které jsem dřív neměla. Vím, že se obličej bude měnit, ale zmizí dané nerovnosti? Jsem z toho dost nervozní, samozřejmě to budu konzultovat se svým lékařem, ale chtěla jsem znát názor i jiných. Děkuji za odpověď.Elen

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Prostějov . 11. 2. 2015
Nejlepší odpověď
Doporučujeme svorně konzultaci u chirurga.

Použil chirurg tkáňové lepidlo?

Mohou vzniknout lymfatické otoky a vůbec otoky a nerovnosti na, které máte nárok, 4 týdny po operaci je krátká doba na hodnocení.
Máte jizvy před boltcem za boltcem?

Nosila jste fixační ohlávku, měla jste drény? nepostihla Vás infekce?


Každý má jiný typ hojení.

Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Injekční výplně
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 21. 2. 2020
Odstranění kruhů pod očima
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 3. 2021
Odstranění kruhů pod očima
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 9. 10. 2020
Odstranění kruhů pod očima
1 odpověď, nejnovější odpověď: 21. 2. 2020
Odstranění kruhů pod očima
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 2. 2021
Mezoterapie
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 28. 1. 2014
Injekční výplně
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 2. 2024
Odstranění kruhů pod očima
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 2. 2021
Odstranění kruhů pod očima
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 10. 2020
Operace dolních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 2. 2024

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi